Katarzyna Zielińska zagra u Patryka Vegi? Da się oszpecić dla roli?

Niedawno, kilka aktorek dało się oszpecić dla roli w filmach Patryka Vegi. Teraz, Katarzyna Zielińska została zapytana, czy chciałaby, podobnie jak koleżanki "pobrzydzić" się u Vegi. Zobaczcie co odpowiedziała!

Multimedia

Katarzyna Zielińska jakiś czas zniknęła z naszych ekranów, gdy zdecydowała się odejść z serialu "Barwy szczęścia". Teraz, jej fani na pewno będą zadowoleni, ponieważ już na wiosnę będziemy mogli oglądać ją w nowym serialu Polsatu "Zawsze warto".

Nowy serial Polsatu! O czym będzie? Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jakiś czas temu, aktorka opublikowała swoje zdjęcie w długiej peruce, które od razu wywołało lawinę spekulacji. Plotkowało się, że podobnie jak Małgorzata Kożuchowska czy Daria Widawska, Katarzyna Zielińska dała się oszpecić dla nowej roli, np. u Patryka Vegi. Aktorka właśnie została zapytana, czy chciałaby wystąpić w filmie Vegi, wyglądając zupełnie inaczej niż zwykle, czy raczej boi się takich ról.

Po co jesteśmy aktorkami? Żeby móc i takie role grać. (...) Wszystko przede mną, oczywiście, że tak. Nie jestem zwolenniczką na co dzień ogromnego makijażu, raczej mnie spotykacie bez. Nie boję się brzydkich i oszpecających rzeczy, absolutnie nie. Do tego nas przygotowała Szkoła Teatralna, nie będzie lekko w tym zawodzie - powiedziała w rozmowie z party.pl.

Aktorka jednak zdementowała plotki, że zdjęcie w peruce było przygotowaniem do roli. Ale może wkrótce zobaczymy ją w filmie Vegi?

Zielińska, Rosati i Wieniawa promują nowy serial Polsatu. Dlaczego zdecydowały się w nim zagrać? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Katarzyna Zielińska o tym, czy "Zawsze Warto" zastąpi "Przyjaciółki"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×