katarzyna zielińska

"Barwy szczęścia". Katarzyna Zielińska wspomina swój ślub z okazji 9. rocznicy. "Jeden z trzech najpiękniejszych dni w moim życiu"

Katarzyna Zielińska to ciesząca się sporą sympatią widzów aktorka, która w 2013 r. powiedziała sakramentalne "tak" swojemu ukochanemu, Wojciechowi Domańskiemu. Z okazji 9. rocznicy ślubu postanowiła się cofnąć do tego wyjątkowego dnia wspomnieniami, udostępniając film z dnia ślubu i opatrując go wzruszającym opisem.

05.08.2022Barwy szczęścia

"Barwy szczęścia" na starych zdjęciach. Kilka rodzin i jedno osiedle. Takie były początki serialu! Zobaczcie stare zdjęcia!

Serial "Barwy szczęścia" gości na naszych ekranach od prawie 15 lat i jest jednym z najchętniej oglądanych seriali codziennych. Obecni bohaterowie to nie ci sami, który pojawiali się na początku. Zaczęło się od kilku rodzin, które zamieszkały na jednym osiedlu - "Pod sosnami". Zobaczcie stare zdjęcia! Takie były początki serialu "Barwy szczęścia".

09.06.2022Barwy szczęścia

Ich wdzięki w prasie mogła oglądać cała Polska. Anna Mucha, Katarzyna Zielińska i nie tylko... Tak kiedyś wyglądały gwiazdy seriali, które pozowały w magazynach dla panów [+18]

Gwiazdy szukają najróżniejszych sposobów na to, aby utrzymać na szczycie swoją karierę w show biznesie. Część z nich decyduje się na pokazanie swoich wdzięków na łamach słynnych męskich czasopism, co niewątpliwie pomaga w zdobyciu nowego grona fanów wśród mężczyzn, ale i również wzbudza kontrowersje. Zobacz, które serialowe gwiazdy zdecydowały się na taki krok i jak się zmieniły od czasu publikacji ich pikantnych zdjęć na łamach prasy dla dorosłych.

26.04.2022Ranking

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×