Katarzynę Dowbor wyrzucono z TVP

"Od 1 maja już nie pracuję".

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: DOWBOR NIE NARZEKA KATARZYNA DOWBOR CIERPI Z POWODU TARCZYCY

  • Tak jest, zostałam wyrzucona. Od 1 maja już nie pracuję. Dostałam wypowiedzenie, podpisałam papier i wyszłam. Załatwiam obiegówkę. Dyrektor stwierdził, że potrzebuje mojego etatu, więc go sobie zabrał. Ma prawo... Podobno była reorganizacja... - powiedziała Katarzyna Dowbor "Super Expressowi".

Dziennikarce i prezenterce jest przykro i dlatego, że zbliżał się jej jubileusz pracy w TVP.

  • *W październiku minie 30 lat, odkąd zaczęłam pracę w telewizji i nie doczekałam jubileuszu. Tak postanowiono, widocznie nie pasowałam, widocznie za stara jestem już**... Nie lubimy starszych pań. Lubimy małolaty. Jestem panną na wydaniu... Będę szukać pracy. Jak spora część ludzi w tym kraju znalazłam się w drużynie szukających zajęcia* - deklaruje Katarzyna Dowbor** i zapewnia, że nie będzie toczyć wojen z byłym pracodawcą.

CZYTAJ TAKŻE: KATARZYNA DOWBOR NIE WTRĄCA SIĘ W SPRAWY SYNA KATARZYNA DOWBOR: PASJĘ JEŹDZIECKĄ MAM W GENACH

  • *Spędzałam tu sylwestry, święta, czasem to był mój pierwszy dom, mam sentyment do tego miejsca, a że firma nie ma sentymentu do mnie... Nie będę się procesować, nie będę pluła w gniazdo, w którym spędziłam 30 lat, chcę odejść z godnością... Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, trzeba żyć dalej* - powiedziała Dowbor "Super Expressowi".

Komentarze

Skomentuj
  • OLENKA (gość)

    CO SIE JUZ W POLSCE DZIEJE-----------WSZYSTKICH POSYLAJA NA BEZBROBOCIE

    08.05.2013 21:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×