Katastrofa w ostatnim odcinku "M jak miłość"! Rafał zabije Annę?

Kacper Kuszewski zdradził, że w ostatnim odcinku "M jak miłość" przed wakacjami czekają nas tragiczne wydarzenia. Będzie kolejna śmierć w serialu?

Multimedia

"Czy już śpicie? A może zaczęliście już leniwy weekend? My jeszcze pracujemy. Dziś nocne zdjęcia, zejdzie nam pewnie do 3:00 albo dłużej. Kręcimy ostatni odcinek tego sezonu i szykujemy dla Was prawdziwą katastrofę! Bójcie się!" - podpisał swoje zdjęcie Kacper Kuszewski.

Na fotce z planu "M jak miłość" znajdują się także Dominika Kluźniak, Tamara Arciuch i Jacek Kopczyński. Wszystko wskazuje na to, że wspomniana katastrofa szykuje się w Siedlisku Anny, zwłaszcza że Rafał (Przemysław Bluszcz) staje się coraz bardziej nieobliczalny. Nieszczęśliwie zakochany w Annie mężczyzna próbował już zabić Adama Wernera.

CZYTAJ TAKŻE: PIERWSZE ODCINKI "M JAK MIŁOŚĆ" OD 19 MARCA W TVP SERIALE 14 LAT "M JAK MIŁOŚĆ"! PAMIĘTACIE, CO WYDARZYŁO SIĘ W PIERWSZYM ODCINKU?

Przemysław Bluszcz w "Kulisach M jak miłość" zdradził, że jego bohater posunie się jeszcze dalej.

  • Rafał w siedlisku jeszcze namiesza, że nie tylko rodzina Mostowiaków, ale wszyscy będą o tym długo mówić - wyznał aktor.

Czy to oznacza, że Rafał będzie winny katastrofy, o której wspomniał Kacper Kuszewski?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×