Kate i William wybrali imię dla córki?!

Od czasu, gdy okazało się, że Kate Middelton spodziewa się dziecka, nie ustają spekulacje, jakie imię otrzyma potomek pary.

Kilka dni temu Kate Middleton podczas wizyty w National Fishing Heritage Centre w Grimsby, po otrzymaniu pluszowego misia, powiedziała: - Thank you, I'll take that for my d… (czyli: - Dziękuję, zachowam go dla mojej c...) - i w tym momencie księżna zamilkła…, bo "daughter" to córka.

CZYTAJ TAKŻE: KATE MIDDLETON URODZI CÓRKĘ?! KATE MIDDLETON, WILLIAM I HARRY NA ŚLUBIE W ALPACH

Oficjanie książna nie potwierdziła, jakiej płci jest jej dziecko, jednak sprawa wydaje się przesądzona. Wiele emocji wzbudziła kwestia przyszłego imienia córeczki Kate i Williama. - Jeżeli urodzi się córka, nazwą ją Elizabeth Diana Carole, honorując w ten sposób prababcię dziecka, królową Elżbietę, a także jego nieżyjącą babcię Dianę oraz drugą babcię, czyli matkę Kate, Carol. Co więcej, "Carol" jest również łacińską wersją imienia Karol, które nosi ojciec Williama - donosi Hollywood Reporter, cytowany przez Pudelka.

Dziecko książęcej pary przyjdzie na świat w lipcu.

CZYTAJ TAKŻE: OPUBLIKLOWALI ZDJĘCIA CIĘŻARNEJ KATE W BIKINI DZIECKO KATE MIDDLETON I KSIĘCIA WILLIAMA URODZI SIĘ W LIPCU

Komentarze

Skomentuj
  • kk (gość)

    a jak będzie chłopiec to Harry - na cześć szacownego stryja!

    14.03.2013 20:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×