„Kate Middleton. Księżniczka, czy książę?" 16 kwietnia w TVP1

W najbliższy czwartek (16 kwietnia, godz. 22:20) w cyklu „Oglądaj z Andrzejem Fidykiem” Jedynka pokaże premierowy, angielski film dokumentalny pt. „Kate Middleton. Księżniczka, czy książę?" w reżyserii Cheryl Gibbs.

Multimedia

Bogaty w informacje, ciekawy dokument o roli królewskich dzieci, zrealizowany w związku z przygotowaniami księżnej Cambridge i jej męża księcia Williama do narodzin drugiego dziecka. Jak będzie wyglądało życie kolejnego dziedzica korony? Jakie znaczenie mają jego narodziny dla królewskiej rodziny? Jak będzie wychowywane drugie dziecko w porównaniu z księciem George'em, potencjalnym przyszłym królem Anglii. Jaka będzie rola księcia Harry'ego, który w kolejce do brytyjskiego tronu automatycznie spadnie na piątą pozycję? Po królowej Elżbiecie II pierwszy jest książę Karol, potem syn Karola, książę William, trzeci z kolei to książę George Alexander Louis.

Drugie dziecko Kate i księcia Williama, które ma przyjść na świat w kwietniu 2015 r., będzie czwartym prawowitym następcą tronu w Wielkiej Brytanii. Płeć dziecka nie została ujawniona przez Pałac Kensington. Ilustracją są unikatowe zdjęcia, ponadto komentarze i analizy ekspertów i historyków. W filmie wypowiadają się m.in. Andrew Morton - znany dziennikarz i biograf, Dickie Arbiter - komentator radiowy i telewizyjny, znawca brytyjskiej rodziny królewskiej oraz historyk dr Anna Whitelock.

Produkcja: Wielka Brytania 2014.

"Kate Middleton. Księżniczka czy książę" - TVP1, godz. 22:20

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×