"Katy Keene". Które postacie z "Riverdale" pojawią się w nowym serialu Roberto Aguirre-Sacasy?

W sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat serialu "Katy Keene", który będzie spin-offem "Riverdale". Czy w nowej produkcji Roberto Aguirre-Sacasy pojawią się mieszkańcy miasteczka położonego nad rzeką Sweetwater? Kto z "Riverdale" wystąpi w "Katy Keene"?

Multimedia

Akcja serialu "Katy Keene" będzie rozgrywać się w Nowym Jorku. W nowej produkcji Roberto Aguirre-Sacasy poznamy młodych ludzi, którzy pragną być artystami i spełniać marzenia o karierze na Brodwayu, w branży modowej czy w świecie muzyki. Twórcą "Katy Keene" jest Roberto Aguirre-Sacasa, który pracuje również nad serialem "Riverdale". W związku z tym coraz częściej pojawiają się pytania o to, czy w jego nowej produkcji pojawią się też nastolatki z miasteczka położonego nad rzeką Sweetwater?

Na razie pewne jest, że w "Katy Keene" zobaczymy znaną z "Riverdale" Josie McCoy (Ashleigh Murray). Wokalistka po ukończeniu liceum dołączy do paczki tytułowej Katy i będzie próbowała podbić muzyczną scenę w Nowym Jorku.

Wszystko, co musisz wiedzieć o nowym spin-offie "Riverdale"!Zobacz więcej

Kto z "Riverdale" wystąpi w "Katy Keene"?

Roberto Aguirre-Sacasa postanowił zabrać głos w sprawie ewentualnego crossoveru obu seriali. Twórca w rozmowie z serwisem TV Line przyznał, że oprócz Josie, w Katy Keene" fajnie byłoby zobaczyć też innych bohaterów "Riverdale".

Jest większa szansa, że dzieciaki z "Riverdale" pojawią się w świecie "Katy" niż postacie z "Katy" w "Riverdale". To dlatego, że akcja nowego serialu dzieje się pięć lat po "Riverdale". Josie jest już dorosła. Uważam jednak, że fajnie byłoby zobaczyć, jak potoczyło się życie Kevina Kellera, może przyjdzie na przedstawienia na Broadwayu, albo będzie spędzał czas ze swoją przyrodnią siostrą Josie i jej grupą przyjaciół. Mamy nadzieję, że to zrobimy – powiedział Aguirre-Sacasa.

Oprócz Ashleigh Murray w "Katy Keene" wystąpią: Lucy Hale, Julia Chan, Jonny Beauchamp, Camille Hyde, Lucien Laviscount, Zane Holtz oraz Katherine LaNasa. Dokładna data premiery spin-offu "Riverdale" wciąż nie jest znana. W kuluarach plotkuje się, że stacja planuje wypuścić nowy serial jesienią 2019 roku lub w 2020 roku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×