"Katy Keene". Spin-off "Riverdale" nie trafi na Netflix? HBO Max największą konkurencją dla Netfliksa?

Netflix, chociaż wciąż pozostaje najpopularniejsza platformą oferującą legalne filmy i seriale, może czuć na karku mocny oddech konkurencji. Wszystko wskazuje na to, że w 2020 roku do gry wejdą koncert Warner i HBO, tworząc HBO Max. Już teraz trwają prace nad treściami dedykowanymi tej platformie!

Multimedia

HBO Max zaliczy mocny start, chociaż w 2020 roku ma być dostępnie jedynie na terytorium USA. Przedstawiciele HBO Polska zapewniają, że serwis raczej nie trafi szybko do Polski. A szkoda, bo zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie.

Które postacie z "Riverdale" pojawią się w nowym serialu Roberto Aguirre-Sacasy?Zobacz więcej

Netflix może się bać. Już teraz wiadomo, że na HBO Max znajdzie się serial "Przyjaciele" (na który Netflix lada moment straci licencję) czy "Słodkie kłamstewka" (na które Netflix już stracił licencję). Do tego na platformie HBO Max swoje premierowe produkcje mają pokazywać HBO, Warner Bros., DC Entertainment, CNN, TNT, TBS, CW, Crunchyroll czy Rooster Teeth.

Będzie się działo! Już teraz powstają produkcje dedykowane HBO Max, z serialem "Dune: The Sisterhood" na czele. Ponadto na HBO Max trafi serial "Katy Keene", będący spin-offem dostępnego na Netflix "Riverdale". Zresztą "Riverdale", z uwagi na fakt bycia produkcją CW, również może zniknąć z Netflix!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×