"Kawa czy herbata?". Monika Luft była jedną z najpopularniejszych dziennikarek TVP. Czym zajmuje się teraz?

Monika Luft była jedną z najbardziej popularnych prezenterek TVP. Współprowadziła poranny program "Kawa czy herbata?". Okazuje się, że wciąż jest obecna w przestrzeni publicznej. Czym się teraz zajmuje?

Multimedia

Monika Luft - od "Kawy czy herbaty?" do... polityki?

Monika Luft rozpoczynała karierę telewizyjną jako dziennikarka hiszpańskiej telewizji publicznej TVE. Wcześniej zagrała epizodyczną rolę w filmie "Noce i dnie" w reżyserii Jerzego Antczaka. Kiedy zaczęła pracę w TVP stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy stacji. W duecie z Piotrem Kraśko współprowadziła czwartkowe wydania programu "Kawa czy herbata?" w TVP1.

Stare zdjęcia polskich dziennikarzy. Zobacz, jak się zmienili! [GALERIA]Zobacz więcej

Kiedy Luft odeszła z Telewizji Polskiej, związała się z należącą do koncernu Fincast telewizją Tele 5. Tam prowadziła głównie wywiady z gwiazdami estrady i filmu. Zdecydowała się jednak porzucić pracę w telewizji i zajęła się pisaniem książek.

W maju 2006 r. Monika Luft została redaktorką naczelną miesięcznika "Sukces". Po czterech miesiącach pożegnała się z wydawnictwem i rozpoczęła współpracę z Teatrem Polskiego Radia (Scena Faktu) jako autorka słuchowisk. Od 2006 r. jest także wydawcą portalu miłośników i hodowców koni arabskich polskiearaby.com. W marcu 2020 r. została rzecznikiem prasowym Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

TVP organizuje debatę kandydatów na prezydenta RP. Kto weźmie w niej udział? Kiedy oglądać? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×