Kawa na ławę - recenzja internauty Grzegorza

"Kawa na ławę", ciekawy a momentami bardzo emocjonujący program o formule debaty politycznej.

Multimedia

Gospodarzem programu jest Bogdan Rymanowski, który co tydzień zaprasza do studia czołowych polityków reprezentujących główne nurty polskiej polityki. Wspólnie komentowanie wydarzeń politycznych danego tygodnia, pozwala telewidzom zorientować się w poglądach poszczególnych polityków i stanowisku określonej partii, w odniesieniu do danej kwestii czy wydarzenia. Na podkreślenie zasługuje żywiołowy charakter prowadzonej debaty i rola prowadzącego program, który bardzo umiejętnie kieruje dyskusją. Pomimo sporów i emocji, które często udzielają się zaproszonym gościom, rozmowy są bardzo rzeczowe i konkretne.

Debatujący politycy, pomimo częstej różnicy zdań i niejednokrotnie ciętej riposty w stosunku do adwersarzy, potrafią zachować poczucie humoru, dystans i wzajemny szacunek. Ostatnimi czasy, żółty sweter jednego z uczestników programu, w sposób szczególny podkreśla różnorodność głoszonych poglądów i żywiołowy charakter dyskusji. To wszystko sprawia, że formuła programu jest barwna, pozbawiona nudy i ciekawa w odbiorze. Jeżeli interesuje cię świat polityki, ludzie z nią powiązani oraz wydarzenia, które nurtują Polskę i Świat - oglądaj koniecznie program "Kawa na ławę"!

Grzegorz Proskura

WRÓĆ DO PROGRAMU TV

Komentarze

Skomentuj
  • Mirek (gość)

    Najgorszy prowadzący. Przepraszam ale wygląda Pan jak frajer dający sobą manipulować. Ograli Pana jak dzieciaka. Dzisiejsze prowadzenie "Kawy na Lawę" to żenada. 05.04.2020. Andrzej Morozowski nie panuje nad dyskusją. Goście z PiS-u zawładnęli mikrofonami. Ad vocem to ich hasło i komentują każdą wypowiedź zabierając czas. Pan Kamiński "dobijał" się do wypowiedzi wielokrotnie jednak hasło ad vocem odbierało głos wszystkim. Tak nie można!!!!!!!! WSZYSCY powinni mieć tę samą ilość czasu na wypowiedź!!!!! To tak trudno zagwarantować ten sam czas dla wszystkichgości??? Pan Morozowski niech patrzy na zegarek. Nawet nie poptrafi przerwać potoku słów. Wygląda jak dziecko bojące się przerwać słowotok dwersarzowi.

    05.04.2020 12:28
  • Andrzej (gość)

    Bałagan, wchodzenie w wypowiedzi gości z własnym zdaniem, wyrażanie swoich opinii, zapraszanie gości K15 i PSL tylko dla statystyki jednym słowem p. Piasecki nie umie prowadzić programu z taką ilością gości osobiście przestałem oglądać ten program. Co tam robi przedstawiciel prezydenta? przecież prezydent to nie partia.

    10.02.2019 11:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×