"#Każda koszula pomaga". Córka Omeny Mensah, Vanessa jest już nastolatką! Pokazała swoje zdjęcia z Ghany

Córka Omeny Mensa, Vanessa jest już nastolatką, która czynnie pomaga swojej mamie w działalności charytatywnej. Przy okazji zaprezentowała właśnie kolekcję swoich zdjęć, zrobionych podczas wolontariatu w Ghanie.

Multimedia

Córka Omeny Mensah fotografką?

Ruszyła kolejna edycja akcji charytatywnej "#Każda koszula pomaga", organizowanej przez Omenaa Foundation. Fundacja Omeny Mensah zbiera pieniądze na budowę szkoły dla dzieci w Ghanie. W akcję włączył się m.in. Maciej Zień, który zaprojektował specjalne koszule na licytację. Przy okazji inauguracji akcji odbył się wernisaż zdjęć córki Omeny Mensah, Vanessy, która zrelacjonowała ostatnią podróż Omeny do Afryki.

Omenaa Mensah buduje szkołę w Ghanie. Pomagają jej m.in. Maciej Zień i Małgorzata Roznek-MajdanZobacz więcej

- Kolejna odsłona naszej akcji #Każda koszula pomaga to tym razem nie tylko uznany projektant i fantastyczne Ambasadorki, ale także ogromne wsparcie mojej rodziny, a zwłaszcza córki, która od zawsze mnie wspiera, ale tym razem postanowiła aktywnie włączyć się w projekt – mówi Omenaa Mensah – Vanessa fotografią interesuje się od kilku lat i dziś po raz pierwszy zdecydowała się pokazać swoje zdjęcia i podzielić emocjami, których doświadczyła w Afryce w trakcie wolontariatu w naszym ośrodku Don Bosco. Zdjęcia od soboty będzie można obejrzeć w Pijalni Czekolady E.Wedel w Warszawie przy ul. Krakowskie Przedmieście 45. Chętni będą mogli je także zakupić, a dochód zostanie przekazany na budowę szkoły w Ghanie.

Przypomnijmy, że Vanessa urodziła się w 2002 roku, gdy Omenaa Mensah miała 23 lata. Studiowała wtedy na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu i pracowała. Czy nastolatka swoją przyszłość łączy właśnie z fotografią? Zobacz, co nam powiedziała!

Pogodynka w skąpym stroju na Seszelach sparodiowała Lewandowską, Siwiec i Wendzikowską!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×