Każde pokolenie ma "Inną" Bridget Jones

W nadchodzącym sezonie - emitowanym na kanale MTV, Jenna będzie musiała stawić czoła wszystkim komplikacjom, które pojawiły się w pierwszej części. Nie zabraknie też kolejnych!

Multimedia

Wszystkie dziewczyny chciałyby, aby dwóch przystojniaków zabiegało o ich względy. Takie właśnie problemy miała Bridget Jones wahająca się miedzy opiekuńczym i trochę nudnym Darcym a łobuzem Danielem. Podobne dylematy przeżywała Bella ze "Zmierzchu" - czy wybrać tajemniczego wampira, czy wilkołaka?

Bridget Jones naszego pokolenia - pokolenia Y - nazywa się Jenna Hamilton.

Jenna Hamilton, bohaterka serialu produkcji MTV "Inna", ma taki sam problem jak jej poprzedniczki. Jak wiele z nas, sama nie jest do końca pewna czego chce. Jest zwyczajną dziewczyną-blogerką, wymyślającą zakończenia sytuacji, które wydarzyły się w szkole. Żyje w dwóch światach jednocześnie - nie należy do paczki popularnych ani nie zadaje się z kompletnymi "nerdami". Nie pomagają jej także trudne relacje z matką. Dodatkowo Jenna ubiera się w zwykłe ciuchy i jest raczej niewidzialna dla reszty rówieśniczek. Do czasu...

Jak zostać "sławną outsiderką"?

Pewnego dnia, w szkole zaczęto mówić, że Jenna chciała popełnić samobójstwo. Jenna zapewniała, że się tylko potknęła, ale nic nie było w stanie powstrzymać narastającej popularności - najchętniej noszonym ciuchem stała się koszulka z napisem "Jenna lives".

Wakacyjny romans

Po aferze w szkole, Jenną zainteresował się Matty - miłość jej życia. Problemem było to, że Matty wcale nie chciał afiszować się z Jenną, a tym bardziej nie pragnął zostać jej chłopakiem. Chciał, żeby przychodziła do niego wieczorami, a Jenna naiwnie spełniała jego prośby. Kiedy oczekiwała czegoś więcej, Matty powiedział, że nie chce być z nią w związku…

Matty vs. Jake

Po zerwaniu, Jenną zainteresował się inny szkolny przystojniak - Jake. Sytuacja się skomplikowała, kiedy okazało się, że Jake jest najlepszym kumplem Matty’ego. Na szkolnym balu mówi Matty’emu - który wcześniej wyznał jej miłość - że już za późno, bo ma z kim pójść na imprezę. Matty nie daje jednak za wygraną i teraz to on usilnie stara się zwrócić uwagę dziewczyny. Życie Jenny dodatkowo komplikuje się, gdy dowiaduje się, że jej rodzice się rozwodzą.

W nadchodzącym sezonie - emitowanym na kanale MTV, Jenna będzie musiała stawić czoła wszystkim komplikacjom, które pojawiły się w pierwszej części. Nie zabraknie też kolejnych!

Nowy sezon "Innej" w MTV Polska: niedziela, 16.09, godz. 19.30

Więcej o MTV zawsze na: www.mtv.pl oraz www.facebook.com/MTVPolska

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×