Kazimierz Kutz broni Zbigniewa Zamachowskiego

Kazimierz Kutz ma dość napaści mediów na Zbigniewa Zamachowskiego. Zdaniem reżysera, dziennikarze nie powinni aż tak zajmować się rozpadem jednego małżeństwa aktora i zawiązaniem kolejnego.

Multimedia

Kazimierz Kutz jest przekonany, że media nachalnie eksploatują osobiste sprawy Zbigniewa Zamachowskiego. Jego romans a później małżeństwo w Moniką - niegdyś Richardson - są zdaniem reżysera nadmierną sensacją. CZYTAJ TAKŻE: BYŁA ŻONA ZAMACHOWSKIEGO: TO STRASZNIE MAŁE, KIEDY NA ŁAMACH PRASY ZAŁATWIA SIĘ SPRAWY RODZINNE CÓRKA ZBIGNIEWA ZAMACHOWSKIEGO ATAKUJE MONIKĘ ZAMACHOWSKĄ

  • W Polsce rozwodzą się setki tysięcy osób, a tylko on stał się jakimś Czarnym Piotrusiem. Obserwuję jakąś potworną nagonkę na niego. To przykład skrajnej degrengolady i bezmyślnej nienawiści. Na Boga, nie można go wiecznie karać! On nie jest zbrodniarzem! Był konflikt między nim i jego byłą małżonką. Znam powody rozstania, ale nie będę o tym mówił, to ich sprawa. Teraz jest w nowym, szczęśliwym związku. W tej sprawie mam pewność. Spotkało się dwoje ludzi, którzy autentycznie się kochają, uzupełniają i wspierają. Zbyszek jest wrażliwy i bardzo utalentowany. Znam jego historię. Wiem, że był przy samobójczej śmierci własnego ojca. Takie rzeczy zostają w człowieku. Widzę, że jest szczęśliwy z Moniką - zapewnił Kutz w rozmowie z "Rewią".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×