Ke$ha: My Crazy Beautiful Life w MTV

Cock pop, histeria, pijaństwo i ekstremalne sytuacje w nowym projekcie dokumentalnym "Ke$ha: My Crazy Beautiful Life w MTV".

Multimedia

Już od 5 maja o godzinie 21:25 MTV pokaże życie gwiazdy w programie "Ke$ha - My Crazy Beautiful Life" - bez cenzury.

Życie Ke$hy to nie tylko nagrywanie płyt i czerwony dywan. Będziemy świadkami szaleństwa, jakie towarzyszy artystce w trasie, studiu nagraniowym i w życiu prywatnym - dowiemy się, jak tworzy muzykę oraz przyjrzymy się jej relacjom z rodziną i przyjaciółmi. Podsumowując, zobaczymy jak wygląda "Zwariowane, piękne życie" niepokornej księżniczki popu.

Sześcioczęściowy dokument nakręcił przyrodni brat Ke$hy - Lagan Sebert. Ke$ha poprosiła go, by przez dwa lata towarzyszył jej z kamerą. Relacje artystki z bratem są bardzo bliskie, dlatego widzowie będą świadkami najbardziej intymnych momentów w życiu gwiazdy. Widzowie zobaczą niekończącą się imprezę, podczas której księżniczka popu (lub "cock popu", jak sama określa swoją muzykę), może wzbudzić dużo kontrowersji. Zobaczymy piosenkarkę w naprawdę ekstremalnych sytuacjach. Picie własnego moczu, czy upijanie się do nieprzytomności w Las Vegas to tylko niektóre z nich…

Nowy dokument pokaże też piosenkarkę z jej wrażliwej strony. W programie stawi czoła presji związanej ze sławą i oczekiwaniom po ogromnym sukcesie poprzedniego albumu. Widzowie będą obserwować, jak Ke$ha próbuje znaleźć miłość i stworzyć normalny związek, będąc u szczytu kariery. Dużą rolę w życiu gwiazdy odgrywa też matka, która towarzyszy Ke$hy w podróży. Jest jej najlepszą przyjaciółkąi jednocześnie współautorką wielu piosenek, w tym tych o intymnych stosunkach (np. "Dirty Love"z płyty "Warrior", którą wykonała w duecie z Iggym Popem lub piosenki "Gold Trans Am" o starzejącej się nimfomance).

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×