"Kevin sam w domu" królował w Wigilię! Rekordowa oglądalność filmu w święta Bożego Narodzenia

"Kevin sam w domu" królował w Wigilię! Polsat poinformował właśnie o fenomenalnej oglądalności filmu o niesfornym chłopcu i włamywaczach w święta Bożego Narodzenia 2020. Poznajcie szczegóły.

Multimedia

"Kevin sam w domu" był niekwestionowanym "królem" filmowego repertuaru bożonarodzeniowego w naszym kraju. Dzięki temu filmowemu hitowi Wigilia Bożego Narodzenia 2020 również zdecydowanie należała do Telewizji POLSAT. Niesforny chłopiec, którego tak doskonale zagrał Macaulay Culkin, gości na naszej antenie od grudnia 2000 roku i zapewne nikt już nie wyobraża sobie wigilijnego wieczoru bez jego przygód. Naszą tradycją od wielu lat są też koncerty, podczas których największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej prezentują najpiękniejsze polskie kolędy.

Najlepiej zarabiające filmy świąteczne wszech czasów. "Kevin sam w domu" na pierwszym miejscu?Zobacz więcej

W tym roku "Kevin…" był gościem w naszych domach w wigilijny czwartek; o g. 20:00, a następnie w bożonarodzeniowy piątek; g. 16:30. Brawurowe starcie tego wyjątkowo przedsiębiorczego malca z dwoma zdesperowanymi włamywaczami oglądało 24 grudnia prawie 4 i pół miliona, a 25 grudnia – 2 miliony widzów. W czasie wigilijnej emisji tego filmu POLSAT był najchętniej oglądaną stacją w obu grupach i zanotował świetne udziały: ponad 33 % grupie 4+ i przede wszystkim ponad 43 % w grupie komercyjnej, co stanowi rekordowy wynik także w porównaniu z poprzednimi latami, gdy też ten hit ozdabiał naszą świąteczną ramówkę. Znów Kevin sprawił, że zdeklasowaliśmy konkurencję!

Jak co roku, 24 grudnia, w Wigilię Bożego Narodzenia, na antenie Telewizji POLSAT pokazaliśmy kilka programów muzycznych typowo wigilijnych. Dwa premierowe koncerty tego dnia to: „Golec uOrkiestra. Kolędowanie z Janem Pawłem II” (g. 15:50), będący zwieńczeniem przypadających w tym roku obchodów 100. rocznicy urodzin Papieża Polaka, i „Wielkie kolędowanie z Polsatem”, zarejestrowane we wnętrzach sanktuarium w Mariańskim Porzeczu (g. 16:45) Obie te premiery spotkały się z bardzo życzliwym przyjęciem naszych widzów. To pasmo osiągnęło wynik prawie 17 % w grupie 4 + i ponad 20 % w grupie komercyjnej. Wygraliśmy cały wigilijny czwartek (24.12.2020), bo w grupie komercyjnej nasza stacja zgromadziła udziały w rynku na poziomie: 14 % (4+) i 18 % (16-49).

Sprawdź, kiedy oglądać "Kevina" w święta 2020!Zobacz więcej

Cały świąteczny weekend sprawił nam wiele radości. Pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, czyli piątek oraz niedziela, zamykająca ten wyjątkowy weekend, to dni, w które notowaliśmy najwyższe procentowe udziały w rynku wśród widzów grupy komercyjnej w naszym kraju. 25 grudnia br. było to średnio ponad 11 %, a 27 grudnia br. – ponad 8 %. Biorąc pod uwagę średnią oglądalność 4 dni tego okresu, wygraliśmy w grupie komercyjnej (10,5 %), natomiast zajęliśmy 2. pozycję za TVP1 wśród wszystkich widzów, oglądających telewizję w naszym kraju (z bardzo dobrym wynikiem: ponad 8 %).

Kolejna okazja na spotkanie z Kevinem na antenie Telewizji POLSAT nadarzy się już wkrótce! Druga część opowieści o jego świątecznych, równie zabawnych, co dramatycznych przeżyciach to „Kevin sam w Nowym Jorku”. Ten przebój - zarówno kinowy, jak i telewizyjny – również zawsze z powodzeniem gości na naszych antenach. Najbliższy pokaz odbędzie się w noworoczny piątek, 1 stycznia 2021 roku, g. 20:00 oraz w niedzielę, 3 stycznia, g. 12:45. Nowy Rok z Telewizją POLSAT!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • LAMAR (gość)

  WIĘC BAWCIE SIĘ DALEJ OGLĄDAJĄC KEWINA TAKICH JAK WY POTRZEBA CORAZ WIĘCEJ PŁAĆCIE I OGLĄDAJCIE

  10.03.2021 16:01
 • LAMAR (gość)

  MAM CYFROWY POLSAT KOŃCZY MI SIĘ UMOWA W KWIETNIU I PRZYZNAM SIĘ SZCZERZE LUBIĘ OGLĄDAĆ TELEWIZJĘ ALE MAM DOŚĆ JUŻ OGLĄDANIA REKLAM I STARYCH FILMÓW

  10.03.2021 15:56
 • LAMAR (gość)

  NO TAK TELEWIZJA PUSZCZA STARE SZMATŁAWCE Z PRZED 20 LAT I ZARABIA NA NAS GRUBĄ KASĘ PO CO KUPOWAĆ NOWE FILMY JAK POLSKI WIDZ ZADOWOLI SIĘ OCHŁAPAMI A PRZY TYM INTERESIK SIĘ KRĘCI TO WY POWINNIŚCIE NAM PŁACIĆ ŻE OGLĄDAMY TO PRZYSŁOWIOWE G....... CZYŻ NAPRAWDĘ POLSKI WIDZ JEST AŻ TAK GŁ..I NO TAK PIES Z NUDÓW SOBIE J..A LIŻE ROZUMIEM TYLKO NIE ROZUMIEM DLACZEGO WAM PŁACIMY ZA TE SMĘTY I REKLAMY CO CHWILA ŻYCZĘ WAM ZA NIE WIELKIEGO PODATKU .POZDRAWIAM.

  10.03.2021 15:46
 • lamar (gość)

  tak bo nie było nic ciekawego do oglądania w tym czasie więc lepszy Kevin no cóż abyście nie zapomnieli w przyszłym roku o Kevinie to następne święta będą znów tak wspaniałe PS. MYŚLĘ ŻE WIĘKSZOŚCI NIE CHCIAŁO SIĘ WYŁĄCZYĆ TELEWISORU

  10.03.2021 15:35
 • gość (gość)

  u mnie kevin leciał na wszystkich telewizorach w sypialni Rodziców i salonie !!! jak magia to na całego

  29.12.2020 17:50
 • Gość (gość)

  Wcale nie rekordowa, 20 lat temu film miał 2 razy większą oglądalność

  29.12.2020 00:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×