"Kevin sam w domu". Macaulay Culkin, gwiazda filmu "Kevin sam w domu", po raz pierwszy został ojcem! Jaka jest płeć potomka i jakie nosi imię?

Macaulay Culkin, jedna z największych dziecięcych gwiazd w historii kina, wreszcie doczekał się potomstwa. Dziecko urodziło się 7 kwietnia. Narodziny udało się utrzymać w tajemnicy przez kilka dni.

Multimedia

Macaulay Culkin ma dziecko!

Wielka dziecięca gwiazda kina, Macaulay Culkin, uroczy chłopiec z filmów "Kevin sam w domu" i "Kevin sam w Nowym Jorku", ma już 41 lat! Po trudach okresu dojrzewania, spowodowanych życiowymi dramatami - jego przyrodnia siostra przedawkowała narkotyki, a starsza została potrącona przez samochód ze skutkiem śmiertelnym - wyszedł na prostą z uzależnień i wrócił na ekrany. Obecnie występuje w 10. sezonie "American Horror Story".

Macaulay Culkin na pierwszym zdjęciu z planu 10. sezonu! Kogo zagra?Zobacz więcej

Od dwóch lat Culkin jest w związku z Brendą Song, również aktorką. 7 kwietnia urodził im się syn Dakota, nazwany tak na cześć starszej siostry Macaulaya. Takie imiona jak Arizona, Dana, Indiana, czy właśnie Dakota, nadaje się w krajach anglosaskich zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom.

Gratulujemy rodzicom pociechy!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×