"Kevin sam w domu". Macaulay Culkin i Brenda Song zaręczyli się? Dowodem ma być pierścionek z brylantem

Macaulay Culkin i Brenda Song nie należą do gwiazd, które chwalą się swoim związkiem. Długo ukrywali to, że zostaną rodzicami. Teraz w mediach pojawiła się informacja o tym, że para zaręczyła się. Spostrzegawczy paparazzi zauważyli pierścionek na palcu aktorki. Czy celebryci rzeczywiście planują ślub?

Multimedia

Macaulay Culkin podbił serca widzów na całym świecie jako głównym bohater filmu "Kevin sam w domu". Produkcja ta stała się nieodłącznym elementem każdego Bożego Narodzenia. Chociaż aktor pojawił się również w innych rolach m.in. w filmie "Moja dziewczyna" czy "Wszyscy święci", to Kevin McCallister stał się jego znakiem rozpoznawczym. Ogromna kariera w młodym wieku bardzo wpłynęła na jego życie. Nadużywanie alkoholu i środków odurzających, a także depresja, na pewno nie były łatwymi doświadczeniami. Aktor miał na swoim koncie kilka związków, ale prawdziwe szczęście odnalazł dopiero u boku aktorki Brendy Song znanej przede wszystkim z produkcji Disneya. W 2021 roku para powitała na świecie swojego syna. Teraz w mediach pojawiły się doniesienia o ich zaręczynach.

Macaulay Culkin - "Kevin sam w domu" - po raz pierwszy został ojcem!Zobacz więcej

Macaulay Culkin i Brenda Song zaręczyli się?

Jak podaje "People", Culkin i Song mieli się zaręczyć. Paparazzi zobaczyli, że aktorka zaczęła nosić pierścionek z brylantem. Tę informację miał również potwierdzić informator serwisu. Ma być to dowód na to, że aktorzy rzeczywiście planują ślub. Wcześniejsze informacje związane z ich relacją bardzo długo ukrywali, więc zaręczyny również mogli chcieć zachować w tajemnicy.

W przypadku Macaulay byłoby to drugie małżeństwo . W 1998 roku pobrał się z Rachel Miner, ale ich małżeństwo przetrwało tylko cztery lata.

Czy para potwierdzi te informacje w mediach?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • staśka (gość)

    Wydaje mi się że on już miał żonę, ale życzę mu szczęcie. Ja tylko raz przyjmowałam zaręczyny w leszczyńskim tunelu aerodynamicznym od narzeczonego. Niezmiennie od 3 lat jesteśmy razem :) Chociaż podobno mówią że 2 mąż zawsze jest lepszy hahaha

    03.02.2022 11:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×