„Kevin sam w domu”. Macaulay Culkin w zabawny sposób zareagował na informację o nowej wersji „Kevina"

Na początku sierpnia br. media obiegła informacja o tym, że kultowy "Kevin sam w domu" powróci w nowej wersji! Macaulay Culkin w zabawny sposób zareagował na tę wiadomość.

Multimedia

Macaulay Culkin w kontynuacji "Kevina"?

Remake świątecznego hitu to nowy pomysł Disney, który przygotowuje się do uruchomienia własnej platformy streamingowej. Według informacji ujawnionych na początku sierpnia br. studio zamierza nakręcić nową wersję komedii z 1990 roku, która będzie "przerobiona pod kątem nowego pokolenia".

Macaulay Culkin po 28 latach odtwarza sceny z kultowego świątecznego filmu! [WIDEO]Zobacz więcej

Macaulay Culkin, czyli aktor, który wcielał się w małego chłopca walczącego z dwójką niezdarnych złodziei postanowił w zabawny sposób skomentować informację o nowej wersji „Kevina samego w domu”. Aktor zamieścić na Twitterze swoje zdjęcie z zabawnym podpisem.

Tak wygląda współczesna wersja „Kevina samego w domu” - napisał.

Macaulay Culkin po raz pierwszy wcielił się w Kevina McCallistera w wieku 10 lat. Aktor w 2018 roku, po 28 latach postanowił wrócić do swojej kultowej roli w reklamie usługi Google Assistant. W mediach pojawiły się już plotki dotyczące występu aktora w nowej wersji filmu. Aktor był widziany ostatnio w Los Angeles, gdzie kręcił świąteczną scenę. Nie wiadomo jednak, czy powstawała ona na potrzeby nowego "Kevina".

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×