"Kevin sam w domu". Powstaje nowa wersja kultowego filmu na święta! Macaulay Culkin w obsadzie?

"Kevin sam w domu" to film bez którego wielu z nas nie wyobraża sobie świąt Bożego Narodzenia. Jak się teraz okazuje, kultowa produkcja doczeka się nowej wersji! Za remake filmu będzie odpowiadać wytwórnia Disney'a, która przygotowuje się do uruchomienia własnej platformy streamingowej. Czy Macaulay Culkin ponownie znajdzie się w obsadzie? Sprawdźcie, co już wiadomo o nowej wersji "Kevina"!

Multimedia

"Kevin sam w domu" powraca!

Film "Kevin sam w domu" na Polsacie to już świecka tradycja świąt Bożego Narodzenia w Polsce. Stacja pokazała po raz pierwszy przygody pomysłowego chłopca w 2003 roku. Od tego czasu polscy widzowie nie wyobrażają sobie świąt bez Kevina w telewizji. Przekonaliśmy się o tym w 2010 roku, kiedy filmu "Kevin sam w domu" zabrakło w świątecznej ramówce stacji. Decyzja ta wywołała gigantyczne poruszenie i falę protestów oburzonych widzów.

Oto 10 najpiękniejszych scen z najlepszych świątecznych filmów! [GALERIA]Zobacz więcej

W sierpniu br. w mediach pojawiła się informacja, że kultowy "Kevin sam w domu" powróci w nowej wersji! Remake świątecznego hitu planuje stworzyć Disney, który przygotowuje się do uruchomienia własnej platformy streamingowej. Jak ujawnił Bob Iger, szef Disneya, studio zamierza nakręcić nową wersję komedii z 1990 roku, która będzie "przerobiona pod kątem nowego pokolenia".

Szczegóły powrotu filmu "Kevin sam w domu" nie są na razie znane. Spekuluje się, że bohaterami nowego "Kevina" będą tym razem dorośli, którzy będą musieli odeprzeć atak młodocianych bandytów.

Macaulay Culkin po 28 latach odtwarza sceny z kultowego świątecznego filmu! [WIDEO]Zobacz więcej

Macaulay Culkin w remake'u filmu "Kevin sam w domu"?

Macaulay Culkin po raz pierwszy wcielił się w Kevina McCallistera w wieku 10 lat. Aktor w 2018 roku, po 28 latach postanowił wrócić do swojej kultowej roli w reklamie usługi Google Assistant.

Czy Macaulay Culkin wystąpi w remake'u filmu "Kevin sam w domu"? Są na to spore szanse. Aktor był widziany ostatnio w Los Angeles, gdzie kręcił świąteczną scenę. Nie wiadomo jednak, czy pracował nad nową wersją "Kevina".

Co sądzicie o pomyśle stworzenia nowej wersji filmu "Kevin sam w domu"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×