"Kevin sam w domu" w Wigilię w Polsacie!

"Kevin sam w domu" to już pozycja obowiązkowa w programie tv podczas Świąt Bożego Narodzenia. W tym roku nie będzie inaczej. Polsat wyemituje komedię w Wigilię.

Multimedia

Emisja "Kevina samego w domu" w Boże Narodzenie wzbudza skrajne emocje wśród widzów. Jedni nie wyobrażają sobie okresu świątecznego bez tej komedii, inni zaś nie chcą nawet o niej słyszeć. Tradycją stało się już, że Kevin gości na ekranach Polaków w każde święta. Gdy kilka lat temu Polsat chciał zrezygnować z emisji Kevina w okresie świątecznym, decyzja ta spotkała się z falą protestów widzów.

Najpopularniejszy świąteczny film ma już 30 lat! Jak teraz wyglądają jego bohaterowie?Zobacz więcej

Już 24 grudnia 2016 roku, o godz. 20:05 Polsat pokaże "Kevina samego w domu", a powtórkę będzie można obejrzeć dzień później!

Przypomnijmy, że komedia opowiada o 8-letnim Kevinie McCallisterze, który ma spędzić z rodziną święta we Francji. Gdy podczas przygotowań do wyjazdu chłopiec przeszkadza starszemu rodzeństwu i rodzicom, matka poleca mu udać się na poddasze. W dniu wyjazdu wszyscy w pośpiechu opuszczają dom. Dopiero w samolocie odkrywają, że zostawili w domu Kevina.

CZYTAJ TAKŻE:

Jakie filmy zobaczymy w Wigilię w telewizji? [GALERIA]Zobacz więcej

Nie tylko Kevin, czyli ranking najlepszych filmów o świętach!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Maja (gość)

    Super święta bez Kevina to nie święta 🎄

    24.12.2016 16:31
  • I Love Kevin (gość)

    Kocham Kevina to mój idol najlepszy film. Kevin w święta musi być :D

    24.12.2016 16:22
  • napoleon z tworek (gość)

    a już myślałem zeby mnie wypisali na swięta bo chciałem obejrzeć " MOJEGO IDOLA" -:) a tu masz ? -:) w nagrode zamiast świątecznego żarcia - będziemy oglądać Kevina hurrrrraaaa -:))

    24.12.2016 13:04
  • kokjojaj (gość)

    stare konie jak nie chcecie to nie ogladajcie ale nie które dzieciaki jeszcze nie znaja tej komedi

    22.12.2016 23:49
  • anka (gość)

    Kevin jest super jak co roku czekam na film

    20.12.2016 20:49
  • anka (gość)

    Kevin jest super jak co roku czekam na film

    20.12.2016 20:49
  • Tak ma być (gość)

    Nie rozumiem ludzi, którzy krytykują fakt, że Kevin jest co roku w telewizji. Większość z nas oglądała go milion razy, ale zawsze śmieszy tak samo, a co najważniejsze co roku są nowe dzieci, rodzi się nowe pokolenie, dojrzewa nowe pokolenie, które zaczyna rozumieć oglądane filmy (mowa tutaj o dzieciakach w wieku mniej więcej 5 lat). Takie dzieciaki będą zawsze i im też należy się zapoznanie z tradycją. Nie chciałabym, aby w przyszłości moje dzieci widziały obrazki z Kevinem i podpisem "Gimby nie znajo" i przychodziły do mnie z pytaniem kto to jest. Kevin będzie puszczany zawsze. Potwierdzone info, bo jestem z 6328 roku i cofnęłam się w czasie aby Was uświadomić, że Kevin dalej leci w Wigilię o 20.05 na Polsacie (niestety reklamy też są, jeszcze dłuższe niż w 2016 roku), więc radzę wszystkim hejterom zamknąć twarz i przestać marudzić z tym Kevinem :)

    17.12.2016 01:19
  • monique (gość)

    święta bez kevina to nudne święta :) fajnie, że będzie :)

    16.12.2016 22:00
  • Zdzichu (gość)

    Film tylko psuje Świąteczną ramówkę i atmosferę

    15.12.2016 20:40
  • QAZ (gość)

    ZABIĆ KEWINA - DOŚĆ tego dziadostwa w Święta

    15.12.2016 20:38
  • Xzy (gość)

    Kevin musi byc

    13.12.2016 06:02
  • john.malkovic (gość)

    jedyne hamełykańskie g...o, które da się oglądać w nieskończoność... do SYLWIA powtórka dnia następnego w godz. porannych

    04.12.2016 10:42
  • SYLWIA (gość)

    Fajnie , ze będzie emitowany, tylko szkoda, że w Wigilię...ten wieczór raczej tv nie bede oglądać.....;/ Puście wcześniej!!!

    30.11.2016 20:37
  • Gorg27RM (gość)

    Ja tam wolę posłuchać dr.Ojca Tadeusza Rydzyka i jego Radio Maryja a nie te lewicowe, masonskie media metnego nurtu które nic nie wnosza...I to co mówię to nie jest zadny żart, czy też nagonka na RM a prawda bo Slucham Ojca Rydzyka i się tego nie wsydze nara:-)

    30.11.2016 00:33
  • pol (gość)

    to niestety nie jest śmieszne, robicie durni ze swoich odbiorców

    28.11.2016 21:08
  • AŚKA (gość)

    SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!! :D

    23.11.2016 15:21
  • gość (gość)

    Czemu nie podacie na końcu listopada programu na wigilię,boże narodzenie i drugi dzień świąt tylko ludzie muszą czekać w niecierpliwości co będzie w święta w tv.Aż tydzień przed świętami dopiero wszyscy mówią.A to że Kevin będzie w Polsacie w wigilię o 20:05 to było wiadomo 100%.

    19.11.2016 18:35
  • Zamożny dlużnik (gość)

    Ciesze się, że będzie Kevin zawsze zaczynamy wspólne Wigilijne biesiady dokładnie o 20 na Kevina.

    14.11.2016 01:57
  • Bercik (gość)

    Czemu zdradzacie fabułę , człowiek liczy że może w tym roku o nim nie zapomną

    13.11.2016 11:27