"Kevin sam w Nowym Jorku" bez Donalda Trumpa? Chcą tego widzowie i Macaulay Culkin!

Widzowie i Macaulay Culkin dyskutują w sieci o możliwości usunięcia z filmu "Kevin sam w Nowym Jorku" postaci Donalda Trumpa. Czy kontrowersyjny polityk i prezydent USA zostanie wycięty z drugiej części świątecznej produkcji?

Multimedia

"Kevin sam w Nowym Jorku" to filmowy hit bez którego trudno wyobrazić sobie święta Bożego Narodzenia. W drugiej części rodzina McCallisterów udają się na świąteczny odpoczynek na Florydę, a Kevin (w tej roli Macaulay Culkin) - w wyniku nieporozumienia i braku prądu na lotnisku - wsiada do samolotu lecącego do Nowego Jorku. Tam główny bohater świątecznej produkcji wchodzi do luksusowego budynku, w którym spotyka Donalda Trumpa, biznesmena i właściciela hotelu Plaza Hotel.

Oto 10 najpiękniejszych scen z najlepszych świątecznych filmów. Która chwyta za serce najbardziej?Zobacz więcej

Milioner, który w 2016 roku wygrał wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych kończy swoją prezydenturę w cieniu skandalu. Zarzuca się mu "podżeganie do powstania" po ataku jego zwolenników na Kapitol w styczniu 2021 roku.

Po zamieszkach w Waszyngtonie fani świątecznej komedii zaczęli debatować w sieci o możliwości usunięcia z filmu "Kevin sam w Nowym Jorku" postaci Donalda Trumpa. Przyklaskuje im nawet odtwórca roli Kevina.

Brawo – napisał Macaulay Culkin pod fragment filmu z wyciętym w amatorski sposób milionerem.

Zobacz galerię

Zamieszki w Waszyngtonie wybuchły w środę 6 listopada. Grupa ludzi, która nie zgadza się z przegraną Trumpa w wyborach prezydenckich przeprowadziła szturm na Kapitol. W wyniku ataku życie straciło pięć osób. Donald Trump zaapelował do obywateli o spokój, szczególnie w świetle doniesień o kolejnych atakach planowanych przez skrajnie prawicowe bojówki.

Komentarze

Skomentuj
 • Sebek (gość)

  Zamieszki miały miejsce 6 stycznia a nie 6 listopada. Proszę to poprawić.

  20.01.2021 14:17
 • Może lepiej wyciąć Culkina (gość)

  Wtedy nie byłoby tego filmu i nie byłoby o czym gadać. Culkinowi palma odbiła i sie ostro zaćpał za młodu. Nie reprezentuje soba nic prócz tych dwóch ról. Trump prócz tego że jest multimiliarderem został prezydentem. Jak taka miernota Culkin może mieć prawo do zakazywania czegokolwiek tak wybitnej postaci.

  16.01.2021 00:21
 • bajden to komuch (gość)

  skrajna lewica jest totalitarna i niebezpieczna

  15.01.2021 15:54
 • JFK (gość)

  kontrowersyjna to jest autorka tego wpisu

  15.01.2021 12:06
 • PELE (gość)

  Film Idiokracja przy tej całej nowej lewicy to pikuś....

  15.01.2021 05:25
 • A czy ten Culkin to jest ten aktor dziecinny, który jak podrósł to ostro ćpał?

  Bo jeśli tak, bo bardzo bym się zdziwił, gdyby popierał Trumpa...

  15.01.2021 00:16
 • Wyciąć cały film, a nawet całą tę serię! I tak jest nic nie warta.

  Można to było obejrzeć raz, nie więcej.

  15.01.2021 00:12
 • A może by tak wyciąć Culkina!, w młodości był skandalistą, teraz też nie jest aniołkiem, więc może lepiej zastąpić go innym aktorem!. (gość)

  Culkin nadawałby się do kabaretu, a nie do telewizji.

  14.01.2021 23:15
 • Nie ma zgody na cenzurę. (gość)

  Miejmy nadzieję, że nie zostanie wycięty. Film to film i powinien pozostać takim jak go nakręcono. Po za tym cenzura była domeną PRL-u i ZSSR a nie Stanów Zjednoczonych, miejmy więc nadzieję, że USA nie pójdą w tym kierunku.

  14.01.2021 20:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×