"Kevin sam w Nowym Jorku" - kiedy w TV? Druga część "Kevina" już 26 grudnia 2016! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Święta to idealny czas na to, aby obejrzeć przygody Kevina! Za nami już "Kevin sam w domu", a kiedy "Kevin sam w Nowym Jorku"? Sprawdźcie, kiedy i na jakim kanale obejrzeć Kevina!

Multimedia

"Kevin sam w Nowym Jorku" w Drugi Dzień Świąt, 26.12.2016 o godz. 21:00 w Polsat Film!

Zbliża się kolejne Boże Narodzenie i rodzina McCallisterów oraz liczni kuzyni tym razem wybierają się na odpoczynek świąteczny na Florydę. Ponieważ wciąż dobrze pamiętają, jak wiele kłopotów mieli poprzednio w Paryżu, gdy Kevin (Macauley Culkin) sam został w domu, tym razem wszyscy go bardzo pilnują. Ale raz jeszcze z powodu awarii prądu przyjeżdżają na lotnisko dosłownie w ostatniej chwili i w wyniku nieporozumienia Kevin, biorąc przez pomyłkę obcego mężczyznę za swojego tatę, wsiada do samolotu lecącego do Nowego Jorku i raz jeszcze zostaje na święta zupełnie sam i w dodatku w obcym mieście.

"Listy do M." czy "Trzej muszkieterowie"? Co jeszcze w Drugi Dzień Świąt TV?Zobacz więcej

Nie tylko Kevin, czyli ranking najlepszych filmów o świętach!Zobacz więcej

Wszyscy gdzieś się śpieszą, robią ostatnie przedświąteczne zakupy, są podekscytowani i wydają się nie zauważać samotnego małego chłopca, więc musi radzić sobie jakoś samodzielnie radzić. Ponieważ dysponuje kartą kredytową swojego ojca, wprowadza się do... najdroższego i najbardziej ekskluzywnego hotelu w mieście, o nazwie "Plaza". Tutaj nieustannie musi zwodzić podejrzliwego recepcjonistę (Tim Curry), który wciąż domaga się spotkania z jego dorosłym opiekunem (raz jeszcze okazuje się, że stary numer z filmem gangsterskim daje doskonałe wyniki).

Gdy sytuacja staje się nie do zniesienia, Kevin musi błyskawicznie opuścić hotel i wtedy przenosi się do wielkiego sklepu z zabawkami Donalda Trumpa, gdzie najpierw dowiaduje się, że sprzedaży zabawek towarzyszy wielka i bardzo chwalebna akcja charytatywna, z której cały dochód zostanie przeznaczony na potrzeby szpitala dziecięcego, ale też, ku swojemu wielkiemu zaskoczeniu, spotyka na miejscu swoich dwóch "dawnych" znajomych: Harry'ego (Joe Pesci) i Marva (Daniel Stern) - poprzednio znanych jako "mokrzy bandyci", który obecnie zmienili zakres działalności i nazwali się "bandyci - lepkie ręce". Harry i Marv ukryli się wśród dekoracji, w domkach dla lalek, by pod osłoną nocy, gdy sklep opustoszeje, wyjść z ukrycia i obrabować skarbonkę z datkami na biedne dzieci. Kevin nie zamierza im na to pozwolić...

Oglądajcie "Kevina samego w Nowym Jorku" w Drugi Dzień Świąt w Polsat Film!

Źródło: Agencja TVN/x-news

Najpopularniejszy świąteczny film ma już 30 lat! Jak teraz wyglądają jego bohaterowie?Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×