kfpp opole 2021

Opole 2021. Misiek Koterski nie odstępuje nowej ukochanej na krok! Dagmara Bryzek z "Korony królów" zachwyca swoimi zgrabnymi nogami!

58. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu trwa w najlepsze. Festiwal w Opolu to nie tylko muzyka, ale też cała otoczka wokół imprezy, gdzie możemy podpatrzeć gwiazdy i celebrytów w codziennym wydaniu, dalekim od blichtru, czerwonych dywanów oraz ścianek. W Opolu właśnie pojawiła się Dagmara Bryzek z "Korony królów", które nawet na krok nie odstępuje Misiek Koterski!

05.09.2021Opole 2021

Opole 2021. Kasia Moś w mocno wyciętej kreacji, Justyna Steczkowska jak "czarny anioł" i Anna Dereszowska z ciążowym brzuszkiem. Zobacz zdjęcia z pierwszego dnia festiwalu

Za nami pierwsze koncerty w ramach 58. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. W piątkowy wieczór na scenie opolskiego amfiteatru zaroiło się od gwiazd. Podczas koncertu "Od Opola do Opola: Największe Gwiazdy! Legendarne Przeboje!" zaśpiewali m.in. Maryla Rodowicz, Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Następnie przyszedł czas debiutantów i kultowe już "Debiuty". Kto wygrał?

03.09.2021Opole 2021

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×