"Kicia Rożek". Lawina brokatu w nowym serialu Cartoon Network

Cartoon Network zaprasza widzów do królestwa Kici Rożek, bohaterki najnowszego serialu stacji. W wypełnionym kolorami i brokatem świecie żywiołowej księżniczki nie ma miejsca na nudę, a wszystkie smutki są natychmiast przepędzane. Premiera pierwszego odcinka „Kici Rożek” w poniedziałek 21 maja o godz. 15:10.

Multimedia

"KICIA ROŻEK" - SPRAWDŹ PROGRAM TV

Każdy dzień Kici Rożek wypełniają królewskie obowiązki. Jako władczyni musi troszczyć się o to, by wszyscy poddani byli szczęśliwi, a wszelka negatywna energia natychmiast wypędzana. Nie należy jej jednak lekceważyć. Mimo swojego wielkiego optymizmu, Kicia Rożek chętnie pokazuje swoje pazurki, szczególnie kiedy przeszkadza jej się w uszczęśliwianiu innych. A jeśli ktoś zasmuci jej brata i najlepszego przyjaciela, Piesia Rożka, powinien czym prędzej uciekać jak najdalej!

Szczęsny i Krychowiak w kampanii społecznej Cartoon Network!Zobacz więcej

Poza bratem, Kici towarzyszy zgrana paczka przyjaciół. Inteligentna i zaradna Doktor Lisiczka codziennie opracowuje nowe formuły naukowe, które pomagają skutecznie uszczęśliwiać mieszkańców królestwa. Dzielny i silny Orłodyl jest osobistym ochroniarzem księżniczki, który pod górą mięśni skrywa wrażliwość i dobre serce. Marudny i wiekowy Rick pełni rolę królewskiego lokaja i często musi sprzątać bałagan wywołany nie zawsze rozważnymi działaniami głównej bohaterki. Cała piątka stanowi zespół, któremu niestraszne żadne wyzwanie.

Premiera „Kici Rożek”, nowego serialu Cartoon Network, w poniedziałek 21 maja o 15:10. Emisja od poniedziałku do piątku o 15:10.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×