"Kidding". Nowy serial komediowy z Jimem Carreyem w HBO GO! Kiedy oglądać? [ZWIASTUN, FABUŁA, DATA PREMIERY]

Zdobywca Złotego Globu Jim Carrey po ponad dwóch dekadach powraca na mały ekran, aby zagrać popularnego prezentera dziecięcych programów telewizyjnych. O czym jest serial "Kidding" i kiedy będzie można go oglądać? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Kidding" to kolejny projekt, na planie którego aktor spotyka się z nagrodzonym Oscarem reżyserem - Michelem Gondrym (Zakochany bez pamięci). Głównym bohaterem serialu jest Jeff, znany jako Pan Pickles (Jim Carrey) - legendarny prezenter dziecięcych programów telewizyjnych. Mężczyzna jest wzorem mądrości i dobroci życiowej zarówno dla najmłodszych widzów, tych o dopiero kształtujących się umysłach, jak i ich rodziców, którzy wychowali się na jego programach. Kiedy sytuacja rodzinna Jeffa zaczyna się mocno komplikować, bohater przekonuje się, że w sytuacji kryzysowej, która go coraz bardziej przerasta, wskazówek postępowania nie znajdzie w bajkach i przypowieściach. W efekcie dobry człowiek zanurzony w okrutnym świecie zaczyna odchodzić od zmysłów, co jednocześnie jest źródłem komizmu i chwyta za serce.

Z czasem Jeff zaczyna buntować się przeciw regułom ustalonym przez producenta wykonawczego, Seba (Frank Langella), w prowadzonym przez niego programie. Ten obawia się, że stan psychiczny telewizyjnej gwiazdy nieodwracalnie może zniszczyć markę, jaką razem stworzyli, w związku z czym dyskretnie zaczyna przygotowywać się do wymiany prowadzącego. W tym samym czasie Deidre (Catherine Keener), która kieruje działem lalkarskim, boryka się z własnymi prywatnymi i zawodowymi problemami.

Jim Carrey zagra w serialu stacji Showtime [WIDEO]Zobacz więcej

Obok Jima Carreya, w pozostałych rolach w serialu "Kidding" występują: nominowany do Nagrody Akademii Filmowej, Emmy i Złotych Globów Frank Langella (Frost/Nixon), nominowana do Oscara, Emmy i Złotych Globów Catherine Keener (serial HBO "Kto się odważy", "Uciekaj!"), Judy Greer ("Married") oraz Cole Allen. W serialu gościnnie występują Justin Kirk (serial "Trawka") i Ginger Gonzaga (serial "Umrzeć ze śmiechu").

Pomysłodawcą i producentem wykonawczym serialu jest Dave Holstein (serial "Trawka", "Dorastająca nadzieja"), który napisał scenariusz pilotażowego odcinka i pełni obowiązki showrunnera. Pozostałymi producentami serialu są: Michel Gondry – jednocześnie reżyser kilku odcinków serialu, włącznie z pierwszym, Jim Carrey, Michael Aguilar ("Umrzeć ze śmiechu"), Roberto Benabib (serial "Trawka"), Raffi Adlan ("The Green Hornet"), nominowany do nagrody Emmy Jason Bateman ("Bogaci bankruci") i Jim Garavente ("Szkoła życia"). Produkcja powstaje na zlecenie stacji Showtime.

Serial "Kidding" składać się będzie z 10 półgodzinnych odcinków. Premiera pierwszego odcinka produkcji odbędzie się w HBO GO 10 września, czyli dzień po amerykańskiej premierze. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun produkcji!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×