"Kidding" sezon 2. Ariana Grande pojawi się w serialu Jima Carreya. Kogo zagra?

Serial "Kidding" doczeka się 2. sezonu, w którym oprócz odtwórcy głównej roli - Jima Carrey'a - zobaczymy też Arianę Grandę. W kogo wcieli się popularna wokalistka? Zobaczcie jej wpis dotyczący współpracy z Jimem Carrey'em.

Multimedia

„Kidding” - o czym jest serial?

Produkcja stacji Showtime opowiada o perypetiach legendarnego prezentera programów dla dzieci. Głównym bohaterem jest Jeff, znany jako Pan Pickles (Jim Carrey), który jest dla wszystkich wzorem mądrości i dobroci życiowej. Kiedy sytuacja rodzinna Jeffa zaczyna się mocno komplikować, bohater przekonuje się, że w sytuacji kryzysowej, która go coraz bardziej przerasta, wskazówek postępowania nie znajdzie w bajkach i przypowieściach. W efekcie dobry człowiek zanurzony w okrutnym świecie zaczyna odchodzić od zmysłów, co jednocześnie jest źródłem komizmu i chwyta za serce. Z czasem Jeff zaczyna buntować się przeciw regułom ustalonym przez producenta wykonawczego, Seba (Frank Langella), w prowadzonym przez niego programie. Ten obawia się, że stan psychiczny telewizyjnej gwiazdy nieodwracalnie może zniszczyć markę, jaką razem stworzyli, w związku z czym dyskretnie zaczyna przygotowywać się do wymiany prowadzącego...

"Kidding". Bolesny upadek z telewizyjnego raju. Jak oceniamy serial z Jimem Carreyem w roli głównej?Zobacz więcej

Ariana Grande w 2. sezonie "Kidding"

Serial "Kidding" spotkał się z ciepłym przyjęciem widzów, a stacja Showtime zdecydowała o realizacji kolejnego sezonu. Popularna wokalistka Ariana Grande ogłosiła niedawno w mediach społecznościowych, że zobaczymy ją w nadchodzących odcinkach. Piosenkarka w 2. sezonie "Kidding" zagrała epizodyczną rolę, ale na swoim Instagramie przyznała, że było to dla niej ogromne wyróżnienie, bo Jim Carrey jest jej największym idolem.

Nie ma nic bardziej niezwykłego, niż spędzanie czasu z osobą, którą podziwiasz i uwielbiasz od momentu, w którym nie umiałaś jeszcze mówić. To, co jest jeszcze bardziej szalone, to odkrycie, że ta osoba jest jeszcze bardziej wyjątkowa, ciepła i hojna, niż można było to sobie wyobrazić. - napisała pod zdjęciem z aktorem wokalistka.

Czekacie na nowe odcinki "Kidding" z Arianą Grande w jednej z ról?

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×