"Kierunek: Noc". 2. sezon serialu powstanie? Ksawery Szlenkier odpowiada!

Belgijski serial "Kierunek: Noc", oparty na książce Jacka Dukaja, spotkał się z dobrym przyjęciem zarówno ze strony widzów, jak i krytyków. To zrodziło naturalnie pytanie - czy powstanie 2. sezon serialu? Zapytaliśmy o to Ksawerego Szlenkiera!

Multimedia

"KIERUNEK: NOC" - BĘDZIE 2. SEZON?

Ksawery Szlenkier w serialu "Kierunek: Noc" wciela się w postać polskiego mechanika samolotu, Jakuba. To jedna z głównych postaci całej produkcji i to często od jego zachowania oraz decyzji zależą losy innych.

"Kierunek: Noc". Apokalipsa nadejdzie o poranku. Oceniamy nowy serial Netflix na podstawie powieści Jacka DukajaZobacz więcej

Podczas rozmowy z okazji premiery "Kierunek: Noc" zapytaliśmy Ksawerego Szlenkiera wprost, czy są szanse na 2. sezon "Kierunek: Noc". Aktor powiedział nam:

Ja też bym bardzo chciał, żeby powstał. Dobre dramatopisarstwo polega na tym, że pewną furtkę się zostawia na kontynuację historii. Książka Jacka Dukaja podpowiada, co się może dziać dalej. Myślę, że jak będzie oglądalność, to Netflix rozważy produkcję 2. sezonu.

Chcielibyście 2. sezon "Kierunek: Noc"?

"KIERUNEK: NOC" - O CZYM JEST SERIAL?

Historię rozpoczyna katastrofalne w skutkach zjawisko słoneczne, które sprawia, że gwiazda zaczyna niszczyć wszystko na swojej drodze. Akcja toczy się wokół pasażerów i członków załogi nocnego lotu z Brukseli, którzy postanawiają obrać kurs na zachód, aby szukać schronienia w mroku. Na pokładzie samolotu o przeżycie walczą bogaci i biedni, młodzi i starzy, cywile i wojskowi pochodzący z różnych środowisk i mówiący różnymi językami. Wszystkich ich łączy jedno: wola przetrwania końca świata – za wszelką cenę.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×