"Kierunek: Noc". Dawid Podsiadło śpiewa w serialu Netflixa! Która piosenka polskiego wokalisty została wykorzystana?

"Kierunek:Noc" to nowy serial Netflixa, w którym jest kilka polskich akcentów. Jednym z nich jest Polak - Ksawery Szlenkier - w obsadzie. Drugim - piosenka Dawida Podsiadły w jednym z odcinków!

Multimedia

Dawid Podsiadło śpiewa w serialu "Kierunek: Noc"

Belgijski serial "Kierunek: Noc" to jedna z majowych premier Netflixa. Serial jest dostępny na platformie od 1 maja 2020 roku. W obsadzie znalazł się polski aktor, Ksawery Szlenkier, ale okazuje się, że nie jest to jedyny polski akcent w tej produkcji.

Ksawery Szlenkier opowiada o swojej roli w nowym serialu Netflix. Granie w języku francuskim było dla niego wyzwaniem?Zobacz więcej

Na początku drugiego odcinka serialu usłyszeć można znaną fanom Dawida Podsiadły melodię. To piosenka "Najnowszy Klip" z repertuaru polskiego wokalisty. Utwór ten wykorzystywany był wcześniej do promocji filmu "(Nie)znajomi", będącego polską wersją włoskiego przeboju "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie".

Historię serialu "Kierunek: Noc" rozpoczyna katastrofalne w skutkach zjawisko słoneczne, które sprawia, że gwiazda zaczyna niszczyć wszystko na swojej drodze. Akcja toczy się wokół pasażerów i członków załogi nocnego lotu z Brukseli, którzy postanawiają obrać kurs na zachód, aby szukać schronienia w mroku. Na pokładzie samolotu o przeżycie walczą bogaci i biedni, młodzi i starzy, cywile i wojskowi pochodzący z różnych środowisk i mówiący różnymi językami. Wszystkich ich łączy jedno: wola przetrwania końca świata – za wszelką cenę.

"Kierunek: Noc". Apokalipsa nadejdzie o poranku. Oceniamy nowy serial Netflix na podstawie powieści Jacka DukajaZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×