"Kierunek: Noc". Netflix potwierdza - będzie 2. sezon belgijskiego serialu. Borys Szyc i Ksawery Szlenkier w zapowiedzi!

Netflix potwierdza - będzie 2. sezon belgijskiego serialu "Kierunek: Noc"! W sieci pojawiła się już zapowiedź nowej serii, w której można zobaczyć aktorów, grających w produkcji, w tym dwóch Polaków.

Multimedia

"Kierunek: Noc" - Netflix potwierdza 2. sezon

"Kierunek: Noc" opowiada historię lotu z Brukseli, który zamienia się w misję przetrwania ludzkości w obliczu kosmicznej katastrofy. Netflix potwierdził, że powstanie drugi sezon serialu.

Ksawery Szlenkier opowiada o swojej roli w nowym serialu Netflix. Granie w języku francuskim było dla niego wyzwaniem?Zobacz więcej

Twórca i scenarzysta Jason George powiedział:

Jesteśmy zachwyceni światowym odbiorem produkcji Kierunek: Noc. Z ogromną radością dzielę się więc informacją, że stworzymy drugi sezon serialu. Czymś niesamowitym było zobaczyć, jak widzowie na całym świecie zżyli się z międzynarodową załogą pasażerów lotu BE Airways 21. Nie możemy się doczekać opowiedzenia dalszych losów naszych bohaterów.

W zapowiedzi opublikowanej przez Netflix pojawiają się aktorzy, który pojawią się w obsadzie 2. sezonu. Nie zabrakło polskich akcentów - widzimy Ksawerego Szlenkiera, a także Borysa Szyca, który pojawił się w ostatnim odcinku pierwszej serii. Wygląda na to, że jego rola zostanie rozwinięta!

"Kierunek: Noc" - o czym jest?

Historię rozpoczyna katastrofalne w skutkach zjawisko słoneczne, które sprawia, że gwiazda zaczyna niszczyć wszystko na swojej drodze. Akcja toczy się wokół pasażerów i członków załogi nocnego lotu z Brukseli, którzy postanawiają obrać kurs na zachód, aby szukać schronienia w mroku. Na pokładzie samolotu o przeżycie walczą bogaci i biedni, młodzi i starzy, cywile i wojskowi pochodzący z różnych środowisk i mówiący różnymi językami. Wszystkich ich łączy jedno: wola przetrwania końca świata – za wszelką cenę.

Dawid Podsiadło śpiewa w serialu Netflixa! Która piosenka polskiego wokalisty została wykorzystana?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×