kierunek noc

Polscy aktorzy w zagranicznych produkcjach Netflix, HBO, Amazon i nie tylko! Marcin Dorociński zachwycał w "Gambicie królowej". Piotr Adamczyk w serialu Amazona!

Polscy aktorzy w zagranicznych serialach pojawiają się coraz częściej! Marcin Dorociński był fenomenalny w "Gambicie królowej". Również Piotr Adamczyk, Tomasz Kot, Joanna Kulig czy Zofia Wichłacz robią już międzynarodową karierę! Kto jeszcze zdobył serca reżyserów, producentów oraz widzów poza granicami Polski? Poznajcie polskich aktorów i aktorki, których talent został dostrzeżony przez twórców na całym świecie.

29.05.2022Ranking

"Kierunek: Noc" [RECENZJA]. Apokalipsa nadejdzie o poranku. Oceniamy nowy serial Netflix na podstawie powieści Jacka Dukaja

Na Netflix trafił właśnie nowy belgijski serial pt. "Kierunek: Noc", aczkolwiek produkcja ma w sobie dużo polskiego pierwiastka. Serial oparty jest na fragmencie książki Jacka Dukaja pt. "Starość aksolotla", jednym z producentów tytułu jest Tomasz Bagiński, a w jednej z głównych ról podziwiamy polskiego aktora, Ksawerego Szlenkiera. Warto obejrzeć "Kierunek: Noc"? Sprawdziliśmy!

01.05.2020Recenzja

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×