kierunek noc

Polscy aktorzy w zagranicznych serialach Netflix, HBO, Amazon i nie tylko! Maciej Musiał i Zofia Wichłacz podbijają zagraniczne produkcje. Kto jeszcze?

Polscy aktorzy w zagranicznych serialach pojawiają się coraz częściej! Marcin Dorociński, Borys Szyc, Tomasz Kot, Joanna Kulig czy Zofia Wichłacz robią już międzynarodową karierę! Kto jeszcze zdobył serca reżyserów, producentów oraz widzów poza granicami Polski? Poznajcie polskich aktorów i aktorki, których talent został dostrzeżony przez twórców na całym świecie.

07.05.2021Ranking

"Kierunek: Noc" [RECENZJA]. Apokalipsa nadejdzie o poranku. Oceniamy nowy serial Netflix na podstawie powieści Jacka Dukaja

Na Netflix trafił właśnie nowy belgijski serial pt. "Kierunek: Noc", aczkolwiek produkcja ma w sobie dużo polskiego pierwiastka. Serial oparty jest na fragmencie książki Jacka Dukaja pt. "Starość aksolotla", jednym z producentów tytułu jest Tomasz Bagiński, a w jednej z głównych ról podziwiamy polskiego aktora, Ksawerego Szlenkiera. Warto obejrzeć "Kierunek: Noc"? Sprawdziliśmy!

01.05.2020Recenzja

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×