"Kiler". Powstanie kontynuacja kultowej polskiej komedii? Cezary Pazura ponownie zagra słynnego Jurka?

„Kiler” - brawurowa komedia Juliusza Machulskiego prawdopodobnie powróci na ekrany kin w trzeciej odsłonie. Do stworzenia kontynuacji przygód Jurka Kilera, namawia reżysera odtwórca głównej roli - Cezary Pazura. Co z tego wyniknie?

Multimedia

"Kiler" i "Kilerów 2-óch" to kultowe komedie Juliusza Machulskiego z lat 90-tych, znane milionom Polaków na wylot. Zabawne dialogi wdarły się szturmem do potoczności, a kapitalne sceny z filmów o taksówkarzu "z twarzy podobnym do nikogo” zapisały się w pamięci widzów na dobre.

CZYTAJ TAKŻE:

"Kiler". Kultowe dialogi i kapitalne scenyZobacz więcej

Jak się teraz okazuje są spore szanse na to, że powstanie kontynuacja kultowego "Kilera" i "Kilerów 2-óch". W przyszłym roku minie dokładnie 20 lat od premiery pierwszej części filmowego hitu i jak dowiedział się"Super Express" to świetna okazja by zrealizować 3. część "Kilera". Cezary Pazura, który wcielał się w postać Jurka Kilera nie kryje, że, chętnie zagra w kolejnej części filmu.

Oczywiście, że chciałbym, aby wrócił "Kiler"! Od "Kilera" zaczęło się rzeczywiście moje powodzenie jako aktora. Okazuje się, że z perspektywy lat ta rola była najważniejsza. Namawiam Julka, żeby połączył "Seksmisję" z "Kilerem". To byłoby śmieszne, jakby Kiler cofnął się w czasie czy poleciał w przód z Siarą (z "Kilera" - red.) do Stuhra (z "Seksmisji" - red.), który jest podobny do Ryby. To by było strasznie śmieszne. No i mieliby przygody z dziewczynami - zdradził w rozmowie z Superexpress.tv Pazura.

Chcielibyście, żeby powstała 3. część kultowego "Kilera"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Grzegorz Rossa. (gość)

  „połączenie Kilera z wątkami z... Seksmisji! No cóż, na razie trudno nam sobie to wyobrazić”

  A ile to trzeba?

  http://grzegorz.rossa.neon24.pl/post/29965,zonkil

  04.10.2017 01:18
 • ~ (gość)

  Panie Pazura, w głowie się Panu pomieszało. Nie chcielibyśmy.

  23.06.2017 20:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×