Kim jest Agnieszka Makłowicz? Tak wygląda żona Roberta Makłowicza. Mało kto wiedział, czym się zajmuje

Robert Makłowicz - tej osobistości nikomu nie trzeba przedstawiać. Podróżnik kulinarny wraz z ukochaną żoną świętowali perłowe gody. Agnieszka Makłowicz już od ponad 30 lat wspiera męża we wszystkich zawodowych przedsięwzięciach. Kim jest i czym zajmuje się żona słynnego kucharza? Zobaczcie, jak wygląda!

Multimedia

Robert Makłowicz i Agnieszka Makłowicz ślub. Są już 30 lat po ślubie

Robert Makłowicz rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Słynny krakowski smakosz i podróżnik, autor kilku programów telewizyjnych oraz książek od lat jest wierny jednej kobiecie. Jest nią Agnieszka Makłowicz (z domu Pogoda), którą poślubił 30 lat temu. Para doczekała się dwóch synów: Mikołaja, który urodził się w 1992 r. i Ferdynanda (ur. 1996).

Niewielu wie, że Robert Makłowicz należy do kościoła katolickiego obrządku ormiańskiego. Przez lata media rozpisywały się o tym, że ślub Makłowiczów odbył się w Armenii. Krytyk kulinarny w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" temu jednak zaprzeczył. Okazuje się, że ceremonia zaślubin odbyła się w jego rodzinnym Krakowie.

Brałem ślub w obrządku ormiańskim w Krakowie. Ceremonia trwała bardzo długo — powiedział.

Kuchnia w jego wydaniu to czysta poezja! Zobacz, jak się zmieniał Zobacz więcej

Agnieszka Makłowicz. Kim jest żona Roberta Makłowicza?

Robert Makłowicz poznał swoją żonę na planie telewizyjnym. Agnieszka Makłowicz (z domu Pogoda) była pomysłodawczynią, a także producentką jego programów. To ona namówiła go do realizacji słynnego cyklu reportaży "Podróże kulinarne Roberta Makłowicza" emitowanych na antenach Telewizji Polskiej. Agnieszka Makłowicz jest absolwentką teatrologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, a także Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej w PWSFTViT w Łodzi.

Mimo że od kilkunastu lat współtworzy jeden z najpopularniejszych polskich programów telewizyjnych, zwiedziła pół świata i bez wątpienia jest szyją całego przedsięwzięcia, za swój największy sukces uważa Mikołaja i Ferdynanda - czytamy w jej portfolio na stronie Roberta Makłowicza.

Agnieszka i Robert Makłowiczowie spędzają ze sobą mnóstwo czasu. -Czy może być większa przyjemność niż przebywać z kimś, kogo się kocha? To jest cel życia — wyznał w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

Zobaczcie, jak wygląda Agnieszka, żona Roberta Makłowicza.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • dr Who (gość)

  Ferdynand Makłowicz? Synek Roberta, któremu uderza woda sodowa do głowy! Ale tak to jest gdy tatuś chroni go przed światem, a ten jest brutalny! Ferdek! Kto sieje wiatr ten zbiera burze!!!

  09.12.2022 20:40
 • Kendall Slick (gość)

  Niesamowity! Zarabiam 85 dolarów co godzinę, odkąd pół roku temu zacząłem pracować jako wolny strzelec przez internet... Pracuję w domu kilka godzin dziennie i wykonuję podstawową pracę, którą otrzymuję od tej firmy, na którą natknąłem się online... Jestem bardzo szczęśliwy podzielić się z Tobą tą pracą... To zdecydowanie najlepsza praca, jaką kiedykolwiek miałem...

  Sprawdź to tutaj...............................l­i­v­e­j­o­b­2­4­7.c­o­m

  01.03.2022 19:35
 • Oskar Tomasz Mármol-Infante (gość)

  🫑🔪

  12.09.2021 08:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×