"Kim jest Anna?", "Ozark". Julia Garner wcieliła się w Ruth Langmore i Annę Delvey. Aktorka twierdzi, że kobiety mają więcej wspólnego niż myślimy!

Julia Garner to niewątpliwie wschodząca gwiazda i jeszcze przez długi czas będzie o niej głośno. Aktorka wystąpiła między innymi w serialach "Kim jest Anna?" oraz "Ozark". Kobieta przekonuje, że jej bohaterki są podobne do siebie bardziej, niż mogłoby się wydawać!

Multimedia

Julia Garner o swoich postaciach

Julia Garner to jedna z najpopularniejszych obecnie aktorek młodego pokolenia. Młoda kobieta wcieliła się między innymi w postaci Anny Delvey w serialu "Kim jest Anna?" i Ruth Langmore w serialu "Ozark". Obie produkcje są aktualnie jednymi z najchętniej oglądanych seriali na Netfliksie. Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że postaci grane przez Julię Garner różni niemal wszystko. Anna Delvey to rasowa oszustka, która wyłudziła setki tysięcy dolarów i na próżno szukać u niej jakichś dobrych intencji. Ruth Langmore dała się z kolei poznać jako inteligentna, ambitna, sprytna młoda dziewczyna z rodziny drobnych przestępców, a z biegiem fabuły okazuje się, że jest również najbardziej przyzwoitą osobą, ze wszystkich, jakie poznaliśmy w serialu.

Sam Heughan podziwia koleżanki z planu! "Nie wiem, jak one to robią!"Zobacz więcej

W wywiadzie udzielonym IMDb Julia Garner przekonywała, że wbrew pozorom, stworzone przez nią postaci mogłyby się dogadać, a może nawet zaprzyjaźnić.

Myślę, że Ruth i Anna na początku osądzałyby się nawzajem, ponieważ pochodzą z kompletnie różnych światów. Na początku by się nie lubiły, ale pod koniec stałyby się najlepszymi przyjaciółkami. Obie lubią aktywizować ludzi – to mają ze sobą wspólnego.

Co o tym myślicie? Uważacie, że Anna Delvey i Ruth Langmore mogłyby się ze sobą dogadać, czy wręcz przeciwnie?

Zobacz galerię

Seriale "Kim jest Anna?" oraz "Ozark" są dostępne na Netfliksie!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×