Kim jest Maja Frykowska?

Nazwisko brzmi znajomo, ale imię nie to. Może to siostra, kuzynka znanej z kontrowersyjnych scen w jacuzzi celebrytki, Agnieszki Frykowskiej?

Multimedia

Tak też sądziliśmy na początku. Pewnie jakaś kuzynka Frytki rusza na salony ze znanym nazwiskiem. Świeża krew w show-biznesie, wielkie szanse na karierę. Ale nie, nie. Pomyłka. Maja Frykowska bowiem, to ktoś, kto jest już bardzo dobrze znany szerszej publice. Powiedzmy sobie nawet szczerze na wskroś.

Otóż jeden z tabloidów napisał, że Maja Frykowska, to Agnieszka Frykowska. Ta sama osoba. A w praktyce, Agnieszki już nie ma, bo właśnie zmieniła swoje imię na … Maja.

 • Od zawsze chciałam być Mają. Kojarzyło mi się to z Pszczółką Mają, którą uwielbiam. Dlatego przez lata nie mogłam wybaczyć rodzicom, że dali mi na imię tak pospolicie …- miała powiedzieć celebrytka w jednej z rozmów.

Czy z nowym imieniem szanse Frytki na wielką karierę zwiększą się? W końcu jakby nie patrzeć, po scenach w jacuzzi z jednym z uczestników podczas reality-show Big Brother Agnieszce, ups. teraz Mai, trudno jest przekonać do siebie nowych fanów i znaleźć swoje pewne miejsce w szołbizie.

Nowe imię, nowe szanse, cóż życzymy powodzenia…

Czytaj także: Ibisz, Frykowska, Beger zrobią sobie botoks na wizji Walczy o karierę w showbiznesie Przystanek Laska: Frytka poprowadzi nowe reality-show!

Komentarze

Skomentuj
 • emi (gość)

  ładna kobieta , szkoda że chwila słabości (a może głupoty) z przed lat zamknęła jej drogę do kariery- widzowie i media tak szybko nie wybaczają.

  16.02.2011 19:17
 • ... (gość)

  żałosna jest! na siłe chce istnieć w mediach moze niech jeszcze raz sie z kimś prześpi na wizji to będą o niej mówić!w końcu ma wtym wprawę!

  02.09.2010 09:14
 • baśka (gość)

  no,tak nikt by nie pisał o niej,no to zmiana imienia -Maja jest w sam raz dla starzejącej się baby:))

  01.09.2010 14:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×