Kim jest Małgorzata Kozłowska – młoda gwiazda serialu "Krew z krwi"?

Jest młoda, piękna oraz utalentowana. W każdą niedzielę błyszczy na ekranie telewizora w serialu "Krew z krwi", gdzie wciela się w Natalię Majewską, córkę głównej bohaterki. To za sprawą tej produkcji Małgorzata Kozłowska miała okazję zaprezentować swój talent, ale czujemy, że to dopiero początek jej popularności. Zapamiętajcie to nazwisko, o tej dziewczynie będzie jeszcze głośno!

Multimedia

Małgorzata Kozłowska urodziła się 4 lutego 1995 roku. Będąc jeszcze w gimnazjum zapisała się do agencji aktorskiej, bo wiedziała, że jedynie w taki sposób może dostać się do świata filmu oraz telewizji. I udało się! Potencjał w młodej aktorce dostrzegli bracia Józef i Michał Skolimowscy, którzy w 2010 roku zaangażowali Kozłowską do małego, lecz znaczącego dla fabuły, epizodu w filmie "Ixjana". Następnie dziewczyna została dostrzeżona przez reżyserów obsady "Plebanii" oraz "Ojca Mateusza", gdzie mogła zdobyć mnóstwo cennych doświadczeń.

Przełomowy okazał się rok 2012. To wtedy Wojciech Kasperski zaangażował ją do swojej, zrealizowanej w ramach programu Studia Munka – "Trzydzieści minut", etiudy pt. "Dom na końcu drogi". W rolach głównych wystąpili Maja Ostaszewska oraz Robert Gonera, a do tego Kozłowska miała okazję poznać swojego późniejszego serialowego brata, Macieja Musiała, z którym na plan "Krew z krwi" weszła niemal po zakończeniu zdjęć do krótkiego metrażu Kasperskiego. Oboje są rówieśnikami i stają się symbolami swojego pokolenia.

CZYTAJ TAKŻE: "KREW Z KRWI" ODCINEK 8. S. 2. CARMEN ZOSTAJE PORWANA! MACIEJ MUSIAŁ O SWOIM BOHATERZE W SERIALU "KREW Z KRWI 2"

Dzieło z Agata Kuleszą w roli głównej nie tylko dało im możliwość rozwinięcia aktorskich umiejętności, ale przede wszystkim zapewniło popularność i rozpoznawalność. Kozłowska zdaje sobie sprawę z wartości popularności, ale nie szuka jej na siłę. Nie gwiazdorzy, nie jest bohaterką skandali, lecz konsekwentnie idzie drogą, jaką sobie wyznaczyła kilka lat wcześniej. W 2014 roku wciąż spełniała się aktorsko; najpierw zaliczyła epizod w debiutanckiej fabule Weroniki Migoń pt. "Facet (nie)potrzebny od zaraz", a następnie zagrała główną rolę w krótkometrażowym filmie Mirosława Mamczura pt. "Nowa", zrealizowanego w ramach 48 Hour Film Project. Więcej, obraz ten otrzymał nagrodę dla najlepszego filmu, za najlepszy uznała go także publiczność, a sama Małgorzata Kozłowska została uhonorowaną nagrodą w kategorii "najlepsza aktorka". Dzięki temu miała okazję polecieć do aktorskiej mekki – Hollywood. Czy można być bliżej gwiazd?

Co ciekawe, młoda artystka zaznacza, że aktorstwo wcale nie jest dla niej najważniejsze. Mając wybór pomiędzy muzyka a filmem, wybierze muzykę. Od 2013 roku Kozłowska aktywnie udziela się w dubbingu, a do tego próbuje swoich sił jako wokalistka. Kilka razy próbowała dostać się do rozmaitych talent show, ale odpadała na etapie castingów. To jej jednak nie zniechęca, tylko dodatkowo motywuje, aby pracować nad swoim głosem jeszcze mocniej. Niedawno założyła własny kanał na YouTube i systematycznie publikuje wykonywane przez siebie covery. Zresztą sami sprawdźcie jak brzmi "Kolorowy wiatr" czy "Someone like you" w jej interpretacji!

Małgorzatę Kozłowską w drugim sezonie serialu "Krew z krwi" możecie oglądać w każdą niedzielę, o godzinie 21:10, w TVP2. Tymczasem stacja Filmbox Extra emituje holenderski pierwowzór tej produkcji, serial "Penoza", którego kolejne odcinki możecie oglądać w każdy wtorek, o godzinie 21:00.

Więcej o Małgorzacie Kozłowskiej dowiecie się z wywiadu, którego aktorka udzieliła specjalnie dla serwisu Telemagazyn.pl! Bądźcie czujni!

Krzysztof Połaski

Komentarze

Skomentuj
  • Ryszard (gość)

    A ja pierwszy raz usłyszałem głos Małgorzaty Kozłowskiej 29.04.2017 w Studio Piosenki Teatru Polskiego Radia w piosence Leszka Długosza. Dwa dni później przyporządkowałem nazwisko do głosu i znalazłem więcej informacji oraz nagranych przez nią piosenek. I chylę czoła przed panią Kamilą Glinską, która już w czerwcu 2015 radziła, żeby zapamiętać to nazwisko. Znalazłszy w internecie, że jest studentką szkoły teatralnej, pomyślałem szkoda. Nie zaszkodzi, ale tylko muzyka! Jestem szczęśliwy, że w tym artykule przeczytałem, że wybierze muzykę. Oby nie zmieniła zdania. Tak. Na pewno o pani Małgorzacie Kozłowskiej usłyszymy wszyscy.

    01.05.2017 13:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×