Kim Kardashian i Kanye West: - Będzie ślub, ale niemal bez mediów!

Aż trudno w to uwierzyć...

Po miesiącach spekulacji, czy para się pobierze, czy też nie, Kim Kardashian i Kanye West zdecydowali, że wezmą ślub. Narzeczeni ustalili już nawet datę i miejsce uroczystości.

CZYTAJ TAKŻE: GDZIE ZAMIESZKAJĄ KIM I KANYE PO NARODZINACH DZIECKA? KANYE WEST ZABRONIŁ KIM KARDASHIAN CHODZIĆ NA IMPREZY

- Kim zamierza wystąpić w klasycznej białej sukni ślubnej, a uroczystość będzie miała miejsce tam, gdzie można słyszeć szum fal, a na niebie zobaczyć księżyc i gwiazdy - zapewniało źródło RadarOnline.

Dojdzie do niej zapewne gdzieś w obrębie wielkiej metropolii Los Angeles, najpewniej w Big Sur, mimo obiekcji Kanye Westa.

Narzeczony uległ swojej dziewczynie, ale nie we wszystkim. Kanye zapowiedział, że nie życzy sobie na ślubie żadnych mediów! Nie zgodzi się też na sprzedaż zdjęć z uroczystości.

- Mimo wszystko West jest gotów zgodzić się na krótki film ze ślubu, jeśli dochody z niego zostaną przeznaczone na jedną fundacji Kim. Może to być Skin Cancer Foundation - wspierająca walkę z rakiem skóry, albo Mattel Children’s Hospital - zapewnia źródło serwisu.

CZYTAJ TAKŻE: KANYE WEST I KIM KARDASHIAN MAJĄ PROBLEM... KIM KARDASHIAN OPUŚCI REALITY SHOW?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×