Kim Kardashian i Kanye West chcą 10 milionów za zdjęcia North!

Kim Kardashian i Kanye West uważają, że 4 miliony dolarów to za mała kwota za pierwsze zdjęcia North.

Tydzień temu Kim Kardashian po raz pierwszy pokazała się publicznie po porodzie. Świeżo upieczona mama wybrała się z Kanye Westem i opiekunką małej North do lekarza. Paparazzi nie udało się jednak zrobić zdjęcia dziewczynce. Kim i Kanye bardzo dbają o to, by pierwsza publiczna prezentacja North została odpowiednio opłacona.

CZYTAJ TAKŻE: KIM KARDASHIAN PO RAZ PIERWSZY PO PORODZIE! [ZDJĘCIA] KANYE WEST ULEGŁ KRIS JENNER! POKAŻĄ NORTH W TELEWIZJI!

Jeden z amerykańskich brukowców zaoferował parze 4 miliony dolarów za możliwość publikacji zdjęć North. Kim i Kanye odrzucili tę ofertę.

- Dla nich 4 miliony to za mało. Oznaczałoby to, że ich pozycja w show biznesie jest słabsza niż pokazują to media. Muszą się cenić - powiedział informator magazynowi "People" i dodał, że West i Kardashian liczą na to, że ktoś zaproponuje im 10 milionów dolarów. Źródło magazynu zapewnia jednak, że celebrycka para zamierza przeznaczyć uzyskane pieniądze na cele charytatywne. CZYTAJ TAKŻE: IMIĘ NORTH DLA CÓRKI TO POMYSŁ KANYE WESTA KIM KARDASHIAN I KANYE WEST: ZDJĘCIA CÓRKI W VOGUE!

- Wszystko zamierzają oddać na fundacje Kanye. Nie chcą zakładać funduszu powierniczego North bo na to ich stać. Planują wpłacić całą kwotę otrzymaną ze sprzedaży na pomoc młodym artystom - powiedziała osoba z otoczenia gwiazd.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×