Kim Kardashian i Kanye West nie zapłacili za miodowy miesiąc?

Kim Kardashian i Kanye West nie zapłacili za pobyt w Irlandii! Rachunek wynosi 20.000 dolarów!

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: KIM KARDASHIAN I KANYE WEST SPĘDZAJĄ MIESIĄC MIODOWY W IRLANDII SESJA ŚLUBNA KIM KARDASHIAN I KANYE WESTA [ZDJĘCIA]

Kim Kardashian i Kanye West pobrali się we Francji, później pojechali do Irlandii, a kolejnym etapem ich podróży poślubnej były Włochy... Jak przekonuje źródło RadarOnline.com, małżonkowie „zapomnieli” uregulować swoje rachunki na Zielonej Wyspie..

Kim Kardashian od początku była niezadowolona z przyjazdu do Irlandii, później było już - jej zdaniem - tylko gorzej. Nie dość, że padał deszcz, to podawane posiłki były zbyt duże, a telefony komórkowe nie działały tak dobrze, jak oczekiwała... Ekipa hotelu, w którym zatrzymali się Kim Kardashian i Kanye West była zszokowana oceną swojej pracy.

CZYTAJ TAKŻE: KIM KARDASHIAN W BIKINI [SEKSOWNE ZDJĘCIA] KIM KARDASHIAN PŁYWA Z DELFINAMI [WIDEO]

  • Nim przyjechali, przysłali nam listę swoich oczekiwań: dania, które zamierzali jeść, marki szampana, które mieli pić, kwiaty, które miały być wokół nich, a nawet rodzaj świec przy posiłkach... Spełniliśmy wszystkie ich zachcianki, a oni byli niezadowoleni... Mimo to, nie zapłacili za pobyt! Wyjaśnili tylko, że wyrównają nam wydatki w inny sposób - przekonuje źródło RadarOnline.com.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×