Kim Kardashian i Kanye West wydali milion dolarów na złote toalety

Kim Kardashian i Kanye West, którzy nadal urządzają swój dom, wydali milion dolarów na złote toalety.

Kim Kardashian i Kanye West po narodzinach North West zamieszkali w domu Kris Jenner. Ich dom, który kupili w lutym i który miał kosztować nawet 11 milionów dolarów, nadal jest remontowany. Kim i Kanye chcą, by wyposażenie ich wymarzonego gniazdka miało wszystkie elementy, które sobie wymyślili. Kim i Kanye wynajęli architektów wnętrz, którzy mają za zadanie sprawić, że dom pary będzie dziełem sztuki, łączącym styl rapera i celebrytki.

CZYTAJ TAKŻE: GDZIE ZAMIESZKAJĄ KIM I KANYE PO NARODZINACH DZIECKA? KIM KARDASHIAN I KANYE WEST KUPILI DOM ZA 11 MILIONÓW DOLARÓW

Szacuje się, że wyposażenie wnętrze luksusowego domu w Bel Air może kosztować dwa razy więcej niż sama posiadłość.

- Spodziewają się, że wystrój domu będzie kosztował dwa razy tyle ile cała willa. Na sam system alarmowy wydali milion dolarów. Wydają pieniądze na najbardziej luksusowe meble i dodatki - powiedział jeden z pracowników gwiazdorskiej pary w rozmowie z magazynem The Sun.

Wśród ekstrawaganckich dodatków, które znajdą się w domu Kim i Kanye można wymienić ogromne łóżko z pozłacanymi elementami, za które raper zapłacił ponad 200 tysięcy dolarów. Do głównej sypialni przylega łazienka, w której umieszczono dwie złote muszle klozetowe - jedna jest dla Kim, a druga dla Kanye. Para zapłaciła ze nie milion dolarów. Z kolei w kuchni stanie wysadzana kryształami Swarovsky'ego lodówka.

CZYTAJ TAKŻE: KIM, KANYE I ICH CÓRKA NORTH WEST WPROWADZILI SIĘ DO DOMU KRIS JENNER KIM KARDASHIAN I KANYE WEST SPRZEDAJĄ DOMY!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×