Kim Kardashian nie weźmie ślubu, dopóki nie schudnie

Od czasu porodu Kim Kardashian nie pokazała się publicznie. Podobno wstydzi się wagi. Z tego też powodu zdecydowała, że weźmie ślub dopiero, gdy schudnie.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: KANYE WEST OŚWIADCZYŁ SIE KIM KARDASHIAN! KRIS JENNER ODRADZA KIM KARDASHIAN ŚLUB Z KANYE WESTEM

Kim Kardashian przyzwyczaiła fanów do regularnych ustawek z paparazzi, którzy dokumentowali niemal każdą chwilę jej życia. Dlatego intrygująca jest przedłużająca się nieobecność Kim na imprezach i ulicach Los Angeles. Osoby z otoczenia celebrytki twierdzą, że Kim pokaże się publicznie dopiero wtedy, gdy schudnie i będzie mogła pochwalić się zgrabną sylwetką. Niedoskonała figura to również powód, dla którego Kim nie chce stanąć na ślubnym kobiercu z ojcem swojej córeczki North - Kanye Westem. - Prawdziwy powód, dla którego Kim nie wychodzi z domu, to jej waga. Musi zrzucić jeszcze troszkę. Było jej ciężko, gdy wszyscy komentowali jej sylwetkę, kiedy była w ciąży. Teraz chce wszystkich oczarować. No i oczywiście nie weźmie ślubu, dopóki nie będzie wyglądała szczupło. To głupiutkie, Kanye kocha jej ciało i nie obchodzi go jej waga - zdradził informator.

CZYTAJ TAKŻE: KIM, KANYE I ICH CÓRKA NORTH WEST WPROWADZILI SIĘ DO DOMU KRIS JENNER KIM KARDASHIAN I KANYEW WEST WYDALI MILION DOLARÓW NA ZŁOTE TOALETY

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×