Kim Kardashian nie wierzy w zdradę Kanye Westa

Celebrytka śmieje się z opowieści Leyli Ghobadi.

Multimedia

Kilka dni temu 24-letnia Leyla Ghobadi, kanadyjska modelka oraz barmanka w eleganckim klubie, zapewnia, że sypiała z Kanyem Westem już w czasie, kiedy narzeczona rapera Kim Kardashian była w ciąży. Ich romans miał się zacząć w lipcu 2012 roku, czyli trzy miesiące po tym, jak Kanye i Kim ujawnili swój związek.

CZYTAJ TAKŻE: KANYE WEST ZDRADZAŁ CIĘŻARNĄ KIM KARDASHIAN? KANYE WEST NIE CHCE BYĆ OBECNY PRZY PORODZIE KIM KARDASHIAN

Podobno Kim w ogóle nie przejęła się sytuacją i wierzy w wierność Kanye. - Ta historia jest w pełni zmyślona, Kanye nie ma bladego pojęcia, kim ta pani jest. Jedyny dowód to zdjęcie z koncertu. Kim nigdy nie słyszała tak niedorzecznej plotki, która celuje w jej związek z Kanyem. To najbardziej absurdalna pogłoska, jaką słyszała - zdradziła przyjaciółka Kim.

Urażona Ghobadi postanowiła odpowiedzieć Kim i tym wszystkim, którzy zarzucają jej robienie wokół siebie szumu dla sławy. - Ok, mam dość tej sytuacji! Nic o mnie nie wiecie, chcecie dowodu? Mam wstawić zdjęcie, jak go pieprzę? Może zrobiłam źle, ale musiałam zdradzić prawdę, nie jestem złą kobietą i nie zrobiłam tego dla sławy* - próbowała się bronić.

CZYTAJ TAKŻE: KIM KARDASHIAN NIE PRZYSZŁA NA URODZINY KANYE WESTA KANYE WEST - RAPER, KTÓRY KREUJE SIĘ NA DŻENTELMENA

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×