Kim Kardashian nie wstaje do córki w nocy. Zatrudniła nocną nianię

Kim Kardashian uważa, że musi się wyspać, by być lepszą mamą dla małej Nori.

Kim Kardashian, która od miesiąca poznaje uroki macierzyństwa, zdecydowała się ograniczyć jego ciemne strony, takie jak wstawanie do dziecka w nocy. Celebrytka zatrudniła "nocną nianię", która opiekuje się małą North West w nocy.

CZYTAJ TAKŻE: KIM KARDASHIAN OPIEKUJE SIĘ DZIECKIEM, A KANYE WEST IMPREZUJE KARDASHIANOWIE: KOURTNEY ZACHĘCA KIM DO KARMIENIA PIERSIĄ

- Kim karmi Nori piersią, a zanim położy się spać, zawsze ściąga mleko z piersi na wypadek, gdyby dziecko obudziło się w środku nocy. Nocna niania córeczki Kim i Kanye śpi z małą w jej pokoju. Gdy Nori potrzebuje zmiany pieluszki, nakarmienia lub po prostu uspokojenia, to zajmuje się tym wynajęta właśnie w tym celu opiekunka - informuje źródło serwisu Radaronline.com.

Rodzinie Kim najwidoczniej nie spodobał się pomysł Kim. Dlatego świeżo upieczona mama wyjaśniła najbliższym, że dzięki niani ona może się wyspać i być lepszą mamą dla Nori. - Kim chce być w pełni wypoczęta, by być dla Nori jak najlepszą mamą. Czuje, że jeśli będzie niewyspana, nie będzie mogła zajmować się małą tak dobrze, jakby chciała. Celebruje bycie młodą mamą i chce się cieszyć tym czasem, bez pozbawiania się snu, który jest dla niej bardzo ważny. Bez 8-10 godzin snu, Kim nie jest w stanie normalnie funkcjonować - dodaje informator.

CZYTAJ TAKŻE: BEYONCE I JAY-Z Z WIZYTĄ U KIM KARDASHIAN I KANYE WESTA KIM KARDASHIAN ZOSTAŁA MATKĄ! CELEBRYTKA URODZIŁA CÓRKĘ MIESIĄC PRZED PLANOWANYM TERMINEM

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×