Kim Kardashian tyje, by zarobić na odchudzaniu?

Kim Kardashian w ciąży bardzo przytyła. Niekoniecznie przypadkowo...

CZYTAJ TAKŻE: KIM KARDASHIAN NIE POJAWI SIĘ NA PIERWSZEJ SPRAWIE ROZWODOWEJ KIM KARDASHIAN POKAZAŁA CIĄŻOWY BRZUSZEK! [WIDEO]

Rodzina Kardashianów osiągnęła absolutne mistrzostwo w wyciąganiu pieniędzy ze wszystkiego. Teraz pojawiły się podejrzenia, że ciąża Kim jest okazją do zarobienia kolejnych milionów.

Podczas ciąży Kim Kardashian bardzo przytyła i wcale tego nie ukrywa. Na niektórych zdjęciach wygląda fatalnie, ale - jak twierdzi "In Touch Weekly" - przyszłej mamie nie zdarzyło się to przypadkowo. Kim świadomie obnosi się ze swoim wyglądem, by po urodzeniu dziecka podpisać kontrakt na... odchudzanie!

CZYTAJ TAKŻE: [KIM KARDASHIAN I KANYE WEST BĘDĄ MIELI CÓRKĘ](//www.telemagazyn.pl/plotki/9905,kim-kardashian-i-kanye-west-beda- mieli-corke,id,t.html) KIM KARDASHIAN OPUŚCI REALITY SHOW?

Nie byłaby to pierwsza taka umowa. W ostatnim czasie podobny biznes zrobiła Jessica Simpson, która najpierw strasznie utyła, a po przyjściu dziecka na świat wzięła się za siebie... Ponieważ odchudzanie to w Ameryce wielki biznes, Simpson wzięła się za promowanie środków i kuracji wyszczuplających. Kim Kardashian już wcześniej promowała pigułki na odchudzanie, więc drogę do przyszłej umowy ma już przetartą.

Komentarze

Skomentuj
  • Janusz (gość)

    Błąd w tytule - powinno być grubieje, KIM KARDASZJAN GRUBIEJE!

    12.04.2013 07:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×