Kim Kardashian wzięła ślub

Nie możemy na razie liczyć na zdjęcia z uroczystości, ponieważ prawa do nich kupił magazyn "People" za 1,5 mln dolarów...

CZYTAJ TAKŻE: KIM KARDASHIAN WYCHODZI ZA MĄŻ ZDJĘCIE Z IMPREZY KARDASHIAN WARTE MILION DOLARÓW!

To nie tylko ślub, ale jedno wydarzenie w amerykańskim show biznesie!

Na ślubie Kim Kardashian i Krisa Humphriesa zjawiło się 440 gości, a byli wśród nich Ryan Seacrest - produkujący reality show Kim, Lindsay Lohan, Eva Longoria, siostry Venus i Serena Williams, Avril Lavigne czy Demi Lovato, która tego dnia obchodziła swoje 19. urodziny.

Był to drugi ślub Kim, mimo to wystąpiła sukni koloru kości słoniowej, przygotowanej przez Verę Wang. Smoking Krisa wyszedł z pracowni Ermenegildo Zegny.

Nie należy się martwić brakiem zdjęć ze ślubu Kim i Krisa. Cała uroczystość była filmowana i zostanie pokazana w dwóch odcinkach w telewizji E!. Tej samej, która emituje cztery inne programy o tej rodzinie. Trzeba tylko uzbroić się w cierpliwość. Amerykanie obejrzą ten serial w październiku, bo tak naprawdę sam ślub był dla Kardashianów interesem jak inne. Firmy, które chciały, by ich produkty były widziane na zaplanowanym filmie, musiały sporo zapłacić na pokazanie ich nazw. Za samą emisję "dzieła" weselne stacje telewizyjne będą musiały zapłacić nawet 10 milionów dolarów!

CZYTAJ TAKŻE: KARDASHIAN Z NARZECZONYM STUDIUJĄ BIBLIĘ KARDASHIAN MA ŁUSZCZYCĘ

W beczce miodu, którą otrzymała Kim z okazji ślubu, znalazły się także łyżki dziegciu... Firma Vivid Entertainment, specjalizująca się w produkcji porno, zorganizowała konkurs na najostrzejsze wideo z miodowego miesiąca, przypominając, że kariera Kim zaczęła się od wydania ostrej seks taśmy, na której obecna panna młoda baraszkowała z raperem Rayem J. Także sam Ray przypomniał Kim, że to jemu i tej taśmie zawdzięcza swoją karierę.

"I pomyśleć, że to wszystko masz dzięki mnie" - napisał Ray wraz życzeniami dla młodej pary, przekonują jego znajomi...

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×