Kimberly Wyatt z The Pussycat Dolls jurorem w Wielkim Finale 4. edycji "Tylko taniec"

W jutrzejszym Wielkim Finale 4. edycji "Tylko taniec. Got to dance" ogromna niespodzianka! Jurorką finałowego odcinka będzie Kimberly Wyatt z The Pussycat Dolls!

Multimedia

Za stołem jurorskim w Wielkim Finale 4. edycji "Tylko taniec" usiądzie była członkini formacji The Pussycat Dolls - amerykańska tancerka, piosenkarka i aktorka Kimberly Wyatt. Będzie oceniać, podobnie jak pozostali jurorzy!

[sc]CZYTAJ TAKŻE: WIELKI FINAŁ 4. EDYCJI "TYLKO TANIEC. GOT TO DANCE" JUŻ 22 LISTOPADA [ZDJĘCIA] BĘDZIE PIĄTA EDYCJA "GOT TO DANCE"[/sc]

Kimberly Wyatt to amerykańska tancerka, piosenkarka i aktorka. Taniec pokochała mając zaledwie 7 lat. Światową karierę zrobiła występując i śpiewając w zespole The Pussycat Dolls. Trzy lata temu opuściła Kociaki i zaczęła karerę solową. Jej singel "Candy" ilustrował film StreetDance 3D. Niedługo później założyła zespół Her Majesty & The Wolves. Kimberly to także osobowość telewizyjna - zasiada w jury Brytyjskiego "Got to dance". Kimberly wystąpiła też gościnnie w teledysku do piosenki "Shut Up" formacji The Black Eyed Peas.

Dodatkowo, gościem specjalnym odcinka będzie Timor Steffens. To jeden z najzdolniejszych współczesnych tancerzy. Urodził się w Holandii i już od początku wiedział, że będzie tańczył. Naukę zaczął na ulicy i w klubach. Potem przyszła kolej na szkołę. Ciężka praca opłaciła się, bo zaproszono go na przesłuchanie do teamu samego Michaela Jacksona. Dostał się i jako jeden z 12. tancerzy odbył z Królem trasę koncertową "This is it". Teraz uczy i współpracuje z artystami typu: Madonna, Beyonce czy Usher.

Wielki Finał "Got to dance" już jutro o godz. 20.00 - tylko w Telewizji POLSAT!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×