kinga preis

"Ojciec Mateusz". Kinga Preis poznała swoją miłość jeszcze na studiach. Są razem już 26 lat, choć wszystko zaczęło się od skandalu

Historia miłości Kingi Preis zaczęła się jeszcze za czasów, kiedy była studentką wrocławskiej PWST. Praca nad spektaklem dyplomowym sprawiła, że spotkała swojego ukochanego. Nikt nie sądził, że to może być prawdziwe uczucie. Związek owiany był sporym skandalem. Jak się okazało, ich relacja była silniejsza niż się wszystkim wydawało.

11.06.2022Ojciec Mateusz

"Jak najdalej stąd" [RECENZJA]. Polskie marzenia o VW Passacie B5, czyli współczesne kino moralnego niepokoju. Świetny debiut Zofii Stafiej w nowym filmie Piotra Domalewskiego!

Piotr Domalewski drzwi do polskiego kina wyważył mocnym kopniakiem. Jego "Cicha noc" przez wielu została uznana za jeden z najważniejszych debiutów ostatnich lat i trafną diagnozę Polski oraz polskości. Poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko, ale na szczęście swoim drugim filmem pt. "Jak najdalej stąd" młody reżyser potwierdza, że kapitalny debiut nie był dziełem przypadku. Domalewski to czujny obserwator i kronikarz życia zwykłych Polaków.

25.09.2020Recenzja

"Stulecie Winnych" sezon 2 odcinek 13. Bronisława nie żyje. Andzia wraca z Włoch do Brwinowa! Zdobędzie serce samotnego Stanisława? Co wydarzy się w ostatnim odcinku serialu? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na wielki finał 2. sezonu serialu "Stulecie Winnych". Przed nami 13. odcinek 2. sezonu "Stulecia Winnych", który dla wielu może pozostawić więcej pytań niż odpowiedzi. Bronisława nie żyje. Andzia wraca z Włoch do Brwinowa! Zdobędzie serce samotnego Stanisława? Co wydarzy się w ostatnim odcinku serialu? Sprawdźcie, co jeszcze stanie się w 26. odcinku "Stulecia Winnych"!

24.05.2020Stulecie Winnych

"Stulecie Winnych" sezon 2 odcinek 12. Umierająca Bronisława wyzna Ignacemu i Jaśkowi, że Łucja jest córką Stanisława? Co dalej z Manią i Ryszardem? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 12. odcinek 2. sezonu serialu "Stulecie Winnych". Emocji i wzruszeń z pewnością nie zabraknie! Umierająca Bronisława wyzna Ignacemu i Jaśkowi, że Łucja jest córką Stanisława? Co dalej z Manią i Ryszardem? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 25. odcinku "Stulecia Winnych".

17.05.2020Stulecie Winnych

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×