Kinga Rusin ma stylistkę. Wreszcie!

Kinga Rusin (39 l.) jak każda kobieta kocha zmiany.

Multimedia

Szczególnie dotyczy to mody. Właśnie dlatego prezenterka poprosiła o fachową pomoc znaną stylistkę Joannę Horodyńską (35 l.). Rusin miała już dosyć złośliwych uwag na temat swych strojów i postanowiła coś zmienić. W najbliższych odcinkach You Can Dance to właśnie Joanna będzie dbała o wizerunek gwiazdy.

Kinga, to telewizyjna osobowość. Dlatego każdy jej występ, a przede wszystkim, to jak wygląda jest zawsze mocno komentowane. Niektóre kreacje, w których pojawiała się w programie You Can Dance, były poddawane surowej ocenie. Choć Kinga krytyki się nie boi, to postanowiła zaprosić do współpracy znaną stylistkę Joannę Horodyńską, aby uciąć wszelkie komentarze.

 • Nasza współpraca rozpoczęła się jakiś czas temu, ja kocham zmiany - mówi piękna prezenterka. - Oczywiście z Asią czasem też się spieramy, np jeśli chodzi o dobór butów. Ja stawiam przede wszystkim na wygodę - dodaje.

Czy efekt współpracy ze stylistką przypadnie do gustu widzom You Can Dance? O to ma właśnie zadbać Horodyńska

 • Chcę aby dzięki współpracy ze mną Kinga zaprezentowała wizerunek przede wszystkim silnej kobiety, którą zresztą jest. Ja często jeżdżę na zakupy do Paryża, czy Londynu więc, przywożę mnóstwo pomysłów, które proponuję Kindze - mówi nam stylistka.

Czy to oznacza, że wkrótce zobaczymy obie panie, biegające po warszawskich sklepach i wybierające wspólnie ubrania?

 • Raczej, razem nie zobaczycie nas na zakupach - śmieje się Asia. - *Głównie dlatego, że Kinga na zakupy nie ma czasu. *

Zobacz również: Tak imprezuje Polański w Szwajcarii. Roman Polański imprezuje w swoim więzieniu

Czytaj także: Rusin o You can dance: Miło na planie, g...no na ekranie! Wyjątkowe Walentynki Kingi Rusin! Rusin jest zmęczona pracą

Komentarze

Skomentuj
 • misia (gość)

  Pani Horodyńska sama potrzebuje stylistki,i nauki jak ubierać innych. ale może ona coś potrafi ,,,,,,ale nic nie przychodzi mi do głowy

  22.04.2010 18:06
 • ms (gość)

  taaaa. dzisiaj była masakra, tłuste uda w leginsach, bolerko krótkie podkreślające brak wcięć Rusinowej.... masakra!!! YCD

  22.04.2010 00:36
 • fr (gość)

  Jak takie beztalencie jak Horodyńska, może kogoś ubierać, to już lepiej chodzić nago. To, że jeźdZi się na zakupy do Paryża, czy Londynu to jeszcze nie znaczy, że ma się zmysł i może nazywać STYLISTĄKĄ.

  21.04.2010 22:49
 • DORA (gość)

  nienawidzę RUSIN!!!! Ta bab wszedzie się pcha,pieniędzy jej wiecznie mało i ma bezczelny smiech w DDTVN,jest dla mnie sztuczna i zarozumiała,druga Nataszka Urbańska!!!! Niedziwię się ANI MUCHY że nienawidzi Rusiń!!!! Okropna baba!!!!

  21.04.2010 20:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×