Kinga Rusin poprowadzi finał "Bitwy o dom"!

Niespodzianka dla widzów "Bitwy o dom". Do ekipy programu dołączy Kinga Rusin! Poprowadzi wielki finał, który będzie można zobaczyć w najbliższą niedzielę, 30 czerwca, na antenie TVN.

Multimedia

Bitwa o własne M powoli dobiega końca. Na jednym z podwarszawskich osiedli dziewięć rodzin projektowało, urządzało i dekorowało mieszkania według własnych pomysłów. Były one oceniane przez surowe, ale też niezwykle pomocne jury, czyli Małgorzatę Rozenek, Natalię Nguyen i Tomasza Pągowskiego. Twórcy pomysłów, które nie przypadły do gustu tej trójce, musieli się pożegnać z programem.

CZYTAJ TAKŻE: "BITWA O DOM" SIĘ ZMIENIA "BITWA O DOM" SUKCESEM TVN

Do ostatecznej walki o klucze do urządzonego przez siebie mieszkania staną trzy rodziny. Będą to: Piotr Gogolewski z córką Roksaną, Dariusz Fabijańczuk i Marlena Rogowiec z dziećmi oraz Katarzyna i Bartosz Rybińscy z dziećmi.

Spotkają się w wielkim finale na żywo, już w najbliższą niedzielę, 30 czerwca, o godz. 19:55 na antenie TVN. Pojawią się na nim konkurujące ze sobą rodziny, jurorzy oraz publiczność. Całość poprowadzi Kinga Rusin. Wraz z uczestnikami i jurorami będzie wspominać najbardziej emocjonujące fragmenty programu. Co zmieniło się w życiu uczestników, jak wspominają swoją drogę w programie, to tylko niektóre pytania, które zada prowadząca.

O tym, kto zwycięży, zdecydują widzowie w głosowaniu smsowym. Tylko jedna rodzina otrzyma klucze do urządzonego przez siebie mieszkania. Dla pozostałych przewidziane są jednak nagrody pocieszenia. Kto będzie się musiał się nią zadowolić? A kto wprowadzi się do własnego M?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×