"Kingdom". Jest już zwiastun nowego serialu Netflixa o zombie! Kiedy premiera?

Na portalu YouTube jest już dostępny bardzo mocny zwiastun nowego serialu Netfliksa! Sprawdź, kiedy będzie można obejrzeć serial "Kingdom"!

Multimedia

Oryginalne produkcje Netfliksa powstają na całym świecie. Gdziekolwiek jednak się je tworzy, ich cechą dystynktywną jest rozmach i ogromny budżet. Nie inaczej jest w przypadku "Kingdom", czyli drugiego koreańskiego serialu platformy. W internecie pojawił się już oficjalny zwiastun produkcji.

Sabrina ma konkurencję! Jaka będzie kolumbijska wiedźma Netflixa? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Kingdom" z pewnością zainteresuje fanów oryginalnie zrobionego kina akcji. Fabuła serialu rozgrywa się w czasach feudalnych. Zmarły król wraca do żywych, w skutek czego po świecie roznosi się tajemnicza choroba, która zamienia ludzi w zombie. Odważny książę musi stawić czoła nowym wrogom, aby pokonać zło i uratować swój lud.

Trzeba przyznać, że budżet serialu został bardzo dobrze wykorzystany. Kostiumy, charakteryzacja i scenografia robią ogromne wrażenie. Jeśli tylko uda się połączyć to z umiejętnie skonstruowaną fabułą, to "Kingdom" może stać się jedną z najlepszych produkcji o zombie od lat! Światowa premiera serialu na platformie Netflix będzie miała miejsce już 25 stycznia 2019 roku!

Kiedy premiera nowego serialu twórców „Riverdale”? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Serial "Kingdom" - premiera już 25 stycznia na Netfliksie - zobacz zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×