Kino Telemagazynu poleca filmy na Boże Narodzenie

Jeśli nudzi Was świąteczny repertuar w telewizji, to Kino Telemagazynu ma dla Was kilka propozycji.

Multimedia

"Świąteczna podróż" - Claire jest wziętą fotografką, która ma wyjść za mąż za przystojnego i bogatego Włocha, Lorenzo. Ślub ma się odbyć w luksusowym kurorcie narciarskim w Aspen. Claire postanawia zrobić narzeczonemu niespodziankę i dojechać tam wcześniej. Niestety, pogoda się psuje. Loty zostają odwołane, a autobus pokonuje tylko połowę drogi. Jedynym wyjściem okazuje się autostop. Claire zabiera w drogę Tom, który podróżuje wraz z 12-letnią córką, Hilly. Początkowa niechęć Claire i Toma przeradza się w coś głębokiego i prawdziwego. Ale Claire związana jest słowem z kim innym.

"Świąteczne opowieści" - Święta u dysfunkcyjnej rodziny Vuillardów nigdy nie zwiastowały niczego dobrego. Kłótnie, nieprzerwana krytyka, narzekania i spory były tu na porządku dziennym. Rodzinne zgromadzenia, które domownikom podnosiły tylko ciśnienie doprowadziły w końcu do zerwania więzi.

"Renifer Niko ratuje święta" - "Renifer Niko ratuje Święta" to wspaniała, mądra opowieść o małym reniferze. Maluch chce odnaleźć ojca, dowiedzieć się kim naprawdę jest i uratować świat przed watahą żądnych krwi wilków knujących, jak zlikwidować Świętego Mikołaja i przejąć władzę nad Świętami Bożego Narodzenia.

"Pechowy skrzat" - Dziewięcioletnia Molly Wilson wraz z ojcem sprowadza się do starej posiadłości w Irlandii. Dziewczynka zaprzyjaźnia się z rudowłosym skrzatem Szczęściarzem, który jednak wbrew imieniu ma wyjątkowego pecha. Wkrótce ojciec Molly dowiaduje się, że dom obciążony jest długami i grozi im eksmisja. Skrzat postanawia pomóc przyjaciołom.

"Zakochany Anioł" - Anioł Giordano wiedzie pogodne życie we współczesnej Polsce. Sumiennie, acz bez nadmiernego wysiłku, wypełnia swe anielskie obowiązki. Codziennie spełnia przynajmniej jeden dobry uczynek. Dzięki dyskretnej pomocy Nieba i kilku magicznym gadżetom radzi sobie całkiem nieźle. Jednak tylko do czasu.

"Ella zaklęta" - Fabuła obrazu powstanie na podstawie powieści Gail Carson Levine. Główną bohaterką scenariusza, którego akcja umieszczona jest w średniowieczu, jest dziewczyna o imieniu Ella, która przez wróżkę zostaje obdarzona darem posłuszeństwa. Dar ten w końcu staje się dla niej przekleństwem, ponieważ zmusza ją do wykonywania wszystkich poleceń i rozkazów.

Więcej filmów znajdziecie w naszym Kinie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×